Smartfony Sony zyskają nowy wygląd, koniec przestarzałego wzornictwa

Smartfony Sony zyskają nowy wygląd, koniec przestarzałego wzornictwa28.09.2017 11:51
Smartfony Sony zyskają nowy wygląd, koniec przestarzałego wzornictwa

Producenci smartfonów wprowadzają nowe wzornictwo co 1-2 lata, mniej lub bardziej zmieniając wygląd poprzednich modeli. Chociaż są wyjątki – firmy nie stosujące się do tej zasady, jak na przykład Sony. Smartfony z linii Xperia nie zmieniły się od kilku lat, a jeśli wprowadzane były zmiany, to minimalne. Jednakże w 2018 roku czeka nas rewolucja w ich wzornictwie.

Smartfony z linii Xperia tworzone były zgodnie ze stylistką Omnibalance. Uroku nie można było im odmówić, ale przy nowych „bezramkowych” smartfonach, zaczęły wyglądać staro i coraz mniej atrakcyjniej dla zwykłego klienta. Najwyraźniej zrozumiało to również Sony, zapowiadając większe zmiany.

Plotki o nowym wzornictwie Sony pojawiały się już od dłuższego czasu, ale dopiero teraz te informacje zostały potwierdzone. Zmiany zapowiedział Kenichiro Hibi, dyrektor zarządzający indyjskim oddziałem Sony. Stosowana do tej pory stylistka Omnibalance ma być wykorzystywana dopóki seria X będzie dostępna na rynku. W ofercie mają pojawić się produkty nowej generacji, które otrzymają znacząco zmieniony wygląd.

350204945632683969

Nie ujawnione zostały szczegóły, ale patrząc na aktualnie panującą modę, spodziewać możemy się smartfona Sony z wyjątkowo smukłymi ramkami. Do tej pory Xperie pod tym względem wypadałby słabo na tyle coraz zgrabniejszej konkurencji, prezentującej się zauważalnie nowocześniej.

Możliwe, że pierwsze smartfony Sony z nowym wzornictwem zobaczymy już podczas targów Mobile World Congress, czyli już na początku przyszłego roku.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (43)