iOSNarzędziaSynchronizacja danychSmash
Smash ikona

Smash

  • Slider item
  • Slider item

Smash to aplikacja kliencka usługi o tej samej nazwie, która umożliwia wygodne i bezpieczne udostępnianie danych online w chmurze. Operacja transferu plików realizowana może być z poziomu urządzenia mobilnego z Androidem lub iOS-em/iPadOS-em, a także dowolnej przeglądarki internetowej zainstalowanej na komputerze.

Udostępnianie danych prostsze niż kiedykolwiek

Zarówno obsługa, jak również transfer danych z wykorzystaniem aplikacji jest niezwykle prosta. Twórcy tak zaprojektowali interfejs graficzny, aby jego obsługa wymagała jak najmniej wysiłku ze strony użytkownika. I to się udało. Aby udostępnić wybrane pliki, czy to z poziomu aplikacji webowej czy narzędzia na smartfonie, wystarczy jedno kliknięcie, które powoduje wyświetlenie okienka do wskazania plików, które chcielibyśmy udostępnić. Kolejny krok to już tylko transfer plików oraz wygenerowanie i wyświetlenie linku do nich. Warto także zaznaczyć, że nasze dane są szyfrowane zarówno podczas samego transferu, jak również przechowywania w chmurze.

Rozmiar udostępnianych danych nie ma znaczenia

Olbrzymim atutem usługi Smash jest brak limitu danych, które chcielibyśmy udostępnić online. Z powodzeniem zatem posłużyć ona może do transferu pojedynczych zdjęć czy dokumentów, jak również materiałów wideo o dużym rozmiarze. Ograniczeniem jest jednak czas, przez jaki nasze dane będą dostępne na zewnętrznych serwerach. W bezpłatnym pakiecie czas ten do 14 dni. Wydłużyć go możemy do roku decydując się na zakup płatnej subskrypcji.

Kluczowe cechy aplikacji:

  • wygodna platforma do udostępniania danych online
  • brak limitu rozmiaru danych
  • dane w darmowym pakiecie dostępne są w chmurze 14 dni
  • brak reklam
  • obsługa z poziomu przeglądarki internetowej lub aplikacji na smartfony
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSmash & Co
Liczba pobrań31
Data aktualizacji9 gru 2020
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Smash ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)