AndroidGryZręcznościoweSmashy City
Smashy City ikona

Smashy City3.3.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Smashy City to wciągająca gra zręcznościowa, osadzona w scenerii przypominającej świat Minecrafta. Sterujemy w niej wirtualnymi potworami, niszcząc wszystko, co popadnie i uciekając przed broniącym miasta wojskiem oraz policją. To świetna propozycja dla osób, które szukają rozrywki w drodze do pracy lub podczas przerwy w zajęciach na uczelni.

Pomysł na rozgrywkę jest prosty: sterujemy naszym bohaterem za pomocą dotknięć ekranu, niszcząc wszystko, co mamy w zasięgu ręki: samochody, budynki, znaki drogowe... Cyklicznie, po wyburzeniu określonej liczby obiektów, włączy się tryb Rampage, dzięki któremu nasza postać będzie poruszała się i niszczyła obiekty na swojej drodze znacznie szybciej.

Burząc, przy okazji będziemy zbierać złote monety, za pomocą których odblokujemy dostęp do innych postaci. Wśród nich znajdziemy te znane z filmów, np. Godzillę, Obcego lub Transformersa. Na naszej drodze w grze stanie policja i armia, która będzie z nami walczyła za pomocą czołgów lub też śmigłowców, stale nas ostrzeliwujących. Nasza postać ma ograniczoną wytrzymałość, dlatego trzeba tak manewrować, by jak najdłużej wytrzymać na planszy.

W grze znajdziemy moduł mikropłatności, który pozwala kupić nowe figurki bohaterów, za pomocą których będziemy niszczyli wirtualne miasto. Ceny wahają się od ok. 5 zł do ok. 20 zł.

Aplikację można zintegrować z usługą Gry Google Play. To pozwoli zapisywać wyniki osiągane w grze w chmurze Google, synchronizować je między urządzeniami, a także rywalizować z innymi użytkownikami Smashy City.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAce Viral
Liczba pobrań128
Data aktualizacji2 sty 2024
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Smashy City ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)