iOSZdrowie i aktywnośćInne programy sportowe i medyczneSmoke Free - Quit smoking now and stop for good
Smoke Free - Quit smoking now and stop for good ikona

Smoke Free - Quit smoking now and stop for good6.4.5

  • Slider item
  • Slider item

Smoke Free, stop smoking help to program, który wspiera w postanowieniu o rzuceniu palenia papierosów. Pokazuje, jak długo użytkownik pozostaje wolny od nałogu i ile pieniędzy zdążył zaoszczędzić.

Po zainstalowaniu, aplikacja pyta użytkownika o cenę paczki palonych papierosów, liczbę papierosów w opakowaniu i liczbę wypalanych dziennie, o rodzimą walutę, a także o datę, kiedy rozpoczynamy pożegnanie z nikotynizmem. Później program pokazuje na bieżąco, o ile zdążyliśmy wydłużyć sobie życie dzięki niepaleniu, ile pieniędzy zaoszczędzilśmy od momentu pozbycia się nałogu, a ile zaoszczędzimy w skali rocznej.

Aplikacja pozwala na tworzenie notatek, w których możemy zapisywać na bieżąco nasze przemyślenia i informacje o stanie zdrowia oraz ducha po odstawieniu nikotyny. Użytkownik Smoke Free, stop smoking help w nagrodę za wytrwałość może liczyć na kolejne odznaki, np. po wytrzymaniu doby bez papierosa. Pokazuje też bieżące postępy naszego organizmu w regenerowaniu się, np. ile skorzystały nasze płuca w określonym czasie bez papierosa.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentDavid Crane
Liczba pobrań119
Data aktualizacji29 paź 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Smoke Free - Quit smoking now and stop for good ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)