Snake powraca, w jego kontynuację zagramy jeszcze w maju

Snake powraca, w jego kontynuację zagramy jeszcze w maju07.05.2015 11:55
Snake powraca, w jego kontynuację zagramy jeszcze w maju
Paweł Piskurewicz

Snake to jeden z pierwszych tytułów mobilnych, który masowo przyciągnął do siebie graczy i sprawił, że telefon komórkowy przestał służyć jedynie do dzwonienia i pisania SMS. Jeżeli pamiętacie jeszcze czasy spędzone nad oryginalnym wężem, może ucieszy Was wiadomość, że już w maju doczekamy się nowego wydania tej gry.

Choć w sklepach mobilnych prawie każdego systemu znajdziemy setki mniej lub bardziej udanych klonów, to o tym wyjątkowo warto wspomnieć. Powód jest jeden, pracuje nad nim autor oryginalnego węża z roku 1997. Taneli Armanto wraz ze studiem Rumilus chcą na nowo przywrócić magię tego tytułu. Nie będzie to jednak łatwe zadanie.

Snake Rewind - May 14th

Już dostępne klony tej gry niejednokrotnie udowodniły, że sterowanie za pomocą gestów nie jest tak wygodne jak w przypadku fizycznych przycisków. I choć sama rozgrywka w Snake Rewind, doczeka się wielu usprawnień oraz dodatków, to przy tej okazji rodzi się obawa o inny nieodłączny element współczesnych gier mobilnych, czyli mikrotransakcje.

350136276772874177

Czy uda się na tyle wyważyć nowe pomysły by nie zatraciły ducha oryginału, a zarazem uniknąć irytujących płatności przekonamy się już niedługo. Gra ma mieć swoją premierę 14 maja, pojawi się w sklepach systemów iOS, Android oraz Windows Phone. Więcej informacji o Snake Rewind, znajdziecie na oficjalnym blogu studia Rumilus.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Komentarze (16)