AndroidGrafika i fotografiaObróbka zdjęć i efektySnapseed
Snapseed ikona

Snapseed

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Snapseed to przejęta i rozwijana przez firmę Google aplikacja do edycji zdjęć. Popularność zapewnił jej dobrze pomyślany interfejs i narzędzia oraz spora ilość filtrów.

Aplikacja do działania nie wymaga zakładania konta, ani logowania się. Zaraz po starcie przystępujemy do wyboru grafiki, którą chcemy edytować. Możemy również skorzystać z funkcji aparatu. Opcje edycji podzielono na dwa ekrany, zbiór narzędzi oraz filtrów.

Wśród dostępnych narzędzi znajdziemy między innymi takie opcje jak: winietowanie, usuwanie plam, wybiórcza korekta, czy też wywołanie RAW. Korzystanie z nich jest bardzo intuicyjne, spora w tym zasługa interfejsu dopasowanego do nowych standardów systemu Android.

Filtry podzielono na 12 kategorii, dzięki czemu każdy powinien znaleźć wśród nich coś dla siebie. Dodatkowo w ich efekt możemy edytować już po nałożeniu odpowiednich zmian. Całość poza zapisaniem w pamięci urządzenia w łatwy sposób udostępnimy za pomocą mediów społecznościowych.

Snapseed to jedna z lepszych i do tego całkowicie darmowych aplikacji do szybkiej edycji zdjęć spośród dostępnych dla systemu Android.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGoogle LLC
Liczba pobrań5 306
Data aktualizacji22 maj 2024
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna
Snapseed ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)