Sound BlasterX H5: nowe słuchawki od Creative #prasówka

Sound BlasterX H5: nowe słuchawki od Creative #prasówka

Sound BlasterX H5: nowe słuchawki od Creative #prasówka
Łukasz Maślanka
22.03.2016 13:17

Creative Sound BlasterX H5 to słuchawki, które zaprojektowano z myślą o graczach. Produkt dla tych, którzy stawiają wysoką poprzeczkę co do sprzętu podczas gry oraz podczas słuchania ulubionej muzyki. Sound BlasterX H5 są gwarancją komfortu i odporności na uszkodzenia podczas długiego korzystania,.

W Sieci znajdziemy wiele wpisów na temat słuchawek do gry, które można zaadoptować do słuchania muzyki. Creative Sound BlasterX H5 eliminuje tego typu kombinowanie. Zestaw jest fabrycznie przygotowany do wielogodzinnego grania oraz słuchania muzyki, bez uszczerbku na jakości. Sound BlasterX H5 jest wyposażony w przetworniki FullSpectrum o średnicy 50 mm o pełnym paśmie przenoszenia. Parametry o wielkości 118 dB/mW sprawiają, że poziom dźwięku zestawu słuchawkowego Sound BlasterX H5 należy do najgłośniejszych w tej klasie urządzeń.

Obraz

Kiedy mija kolejna godzina przed komputerem, każdy element sprzyjający komfortowi jest na wagę złota, niczym strategia podczas rozgrywek. Sound BlasterX H5 to połączenie miękkiego w dotyku plastiku, gąbki z pamięcią kształtu i miękkiej skóry ekologicznej. Wszystkie te elementy to doskonałe uzupełnienie metalowych części konstrukcji. Sound BlasterX H5 jest bardzo wygodny i ergonomiczny, ma elastyczny i jednoczęściowy pałąk. Podczas projektowania słuchawek, specjaliści Creative zadbali o poczucie najwyższej wygody, również dla tych którzy są zmuszeni do noszenia okularów. Można skupić się na grze przez cały dzień. Odłączany mikrofon z funkcją redukcji szumów, filtruje dźwięk otoczenia, dlatego głos jest wyraźny nawet w otoczeniu o dużym natężeniu hałasu.

Be Inspired by the Sound of Valencia CF, with Sound BlasterX H5 Valencia CF Edition!

Po zakończeniu gry, można odłączyć mikrofon i korzystać ze słuchawek, słuchając swojej ulubionej muzyki. Nie wymaga to czytania instrukcji, ponieważ zestaw jest bardzo intuicyjny w korzystaniu i dostosowuje się do naszych potrzeb. Korzystając z pilota na kablu, można łatwo i wygodnie sterować odtwarzaniem muzyki, poziomem głośności, a nawet połączeniami głosowymi. W każdym momencie, możemy przełączyć się na rozmowę telefoniczną.

Nowoczesny design słuchawek zachęca do tego, żeby wyjść w miasto i cieszyć się chwilą, słuchając ulubionej muzyki. Jadąc na rowerze lub na desce, siedząc w parku lub jadąc w komunikacji miejskiej, można ściągnąć je z głowy, nie uszkadzając ich, a wszystko dzięki wytrzymałej konstrukcji. Sound BlasterX H5 został stworzony po to, żeby poczuć swobodę korzystania.

Zestaw może być używany ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi, jak np. smartfony, iPhone i iPad, a po powrocie do domu możemy go podłączyć na przykład do PlayStation 4. Cena produktu wynosi 549 zł.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)