SP1 dla Outlook for Mac z sychronizacją dla iOS

SP1 dla Outlook for Mac z sychronizacją dla iOS

Wojciech Cybulski
07.04.2011 10:32, aktualizacja: 07.04.2011 12:54

Microsoft poinformował, że wśród nowości, które trafią do Outlook for Mac 2011 za sprawą dodatku Service Pack 1 znajdzie się długo oczekiwana funkcja synchrnonizacji danych z systemem iOS.

Już w przyszłym tygodniu Microsoft wyda finalną wersję dodatku Service Pack 1 dla Office for Mac 2011. Poza ogólnymi poprawkami bezpieczeństwa i łatami usuwającymi dostrzeżone błędy SP1 doda także kilka ciekawych funkcji do Outlook for Mac 2011 - w tym między innymi mechanizm synchronizacji danych z mobilnym systemem operacyjnym Apple iOS. Dzięki zmianom użytkownicy będą mogli sychronizować kalendarz, notatki i zadania z takimi urządzeniami jak iPad, iPhone czy iPod. Niestety w przypadku usługi MobileMe synchronizacja kalendarza i zadań będzie niedostępna. Dzieje się tak dlatego, gdyż nowa wersja MobileMe nie może być synchronizowana poprzez MacOS Sync Services.

Poza synchronizacją z iOS dodatek SP1 wprowadzi do Outlook for Mac 2011 obsługę reguł Exchange działających po stronie serwera. Pojawią się także dodatkowe przyciski, w tym "Outlook Redirect" pozwalający na przesłanie wiadomości do dowolnego adresata z zachowaniem oryginalnego adresu nadawcy jako celu ewentualnych odpowiedzi. Pełna lista zmian wraz z czytelnym zestawieniem obsługiwanych mechanizmów synchronizacji została opublikowana na łamach bloga Office for Mac.

Service Pack 1 dla Office for Mac 2011 zostanie wydany 11 kwietnia. Poza wymienionymi wyżej nowościami dodatek ma zwiększyć stabilność i poziom bezpieczeństwa pakietu oraz skrócić czas wykonywania niektórych operacji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)