WindowsGryAkcja i strzelankiSpear of Destiny

Spear of Destiny

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Jeśli jakiś projekt odnosi wielki sukces to należy kuć żelazo póki gorące. Zaraz po tym, jak Wolfenstein 3D stał się jedną z najlepiej sprzedających propozycji FPP, twórcy gry wydali na szybko jego kontynuację zatytułowaną Spear of Destiny. Na bazie tej samej technologii i identycznych zasad rozgrywki stworzono strzelankę stanowiącą prolog do wydarzeń ukazanych w pierwowzorze. Historia kręciła się wokół tytułowego artefaktu.

William Blazkowicz wyrusza na jego poszukiwania z zamiarem pokrzyżowania planów nazistom. Akcja ukazana jest ponownie z oczu bohatera, który dysponuje dość szerokim wachlarzem broni, zdobywanych z czasem, aby skutecznie eliminować wrogów. Charakterystyczną cechą produktu pozostaje wizerunek prowadzonej postaci, stopniowo pokrywający się krwią w miarę otrzymywania kolejnych porcji obrażeń.

Nie zabrakło poukrywanych pomieszczeń, pełnych cennych świecidełek, lepszych broni, amunicji oraz apteczek. Wciąż obecny jest licznik punktów, motywujący do dokładnego przeszukiwania wszelkich zakamarków dostępnych poziomów. Zmianom nie uległa też liczba żyć. Gracz dostaje tylko trzy do zmarnowania, z wizją na dodatkowe po zdobyciu określonego pułapu punktowego. Tytuł doceniono swego czasu za jego szatę graficzną.

Ograniczenia wersji demo

Wersja testowa oferuje do rozegrania dwa pierwsze etapy nowej opowieści. Daje niemały wgląd w to, co zmieniło się względem pierwowzoru.

Uwaga!

Do zabawy potrzebne będzie ściągnięcie i uruchomienie programu DOSBox. Polecamy również zapoznać się z poradnikiem wideo odnośnie jego prawidłowej konfiguracji.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Producentid Software
Liczba pobrań168
Data aktualizacji23 lis 2015
Rozmiar pliku0.69 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)