Speedy Painter 2.3.4 z obsługą wielu warstw

Speedy Painter 2.3.4 z obsługą wielu warstw

Kuba Pawlak
14.01.2013 16:15, aktualizacja: 14.01.2013 17:03

Pojawiła się kolejna aktualizacja aplikacji Speedy Painter, bezpłatnego i funkcjonalnego edytora graficznego, pracującego w środowisku OpenGL. Za jego pomocą możemy rysować własne obrazy lub modyfikować już istniejące fotografie.

Speedy Painter charakteryzuje się współpracą z tabletami firmy Wacom, łącznie z pełną obsługą wykrywania nacisku piórka, a także intuicyjnym i czytelnym interfejsem użytkownika, możliwością pracy na warstwach. Warto dodać, że edytor graficzny nie wymaga instalacji na dysku twardym i może być uruchamiany bezpośrednio z urządzeń przenośnych USB. Oprócz tego program oferuje pełny dostęp do podstawowych narzędzi malarskich, takich jak pędzle czy gumka, oraz wbudowanych opcji do obracania zdjęcia (lub płótna, na którym rysujemy) w dowolnym kierunku i swobodnego zaznaczania wybranego elementu na modyfikowanej fotografii. Nie zabrakło również możliwości nieograniczonego cofania i ponawiania wykonanych operacji.

Obraz

W najnowszej wersji pojawiło się sporo zmian i usprawnień. Jedną z głównych nowości oferowanych przez Speedy Painter 2.3 jest możliwość eksportowania całego procesu tworzenia rysunku do formatu wideo oraz obsługa wielu warstw. Ponadto dodano funkcję zaznaczania masek, obracania płótna i możliwość importowania zapisu procesu tworzenia obrazów. Użytkowników tabletów Wacom ucieszy z pewnością również pojawienie się obsługi nacisku pióra.

Speedy Painter 2.3.4 można pobrać z naszego serwisu w dziale Programy → Grafika → Programy do malowania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)