Sphere - 360 Camera ikona

Sphere - 360 Camera1.39

AndroidGrafika i fotografiaTworzenie panoram i 360°Sphere - 360 Camera
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Sphere to aplikacja do robienia zdjęć sferycznych i panoramicznych, a także przeglądarka opublikowanych przez innych użytkowników zdjęć.

Po zalogowaniu można odbywać wirtualne podróże, przeglądając panoramy z różnych miejsc na świecie. Obrazy można oglądać z użyciem kompasu lub przesuwając je palcami. Kolekcje promowanych materiałów regularnie się zmieniają, dzięki czemu użytkownikom nie grozi nuda. Zdjęcia można też przeglądać korzystając z mapy, a po zalogowaniu przez Facebooka można śledzić aktywność znajomych.

Aplikacja ma także możliwość robienia własnych zdjęć sferycznych, ale nie obsługuje wszystkich aparatów. Aplikacja pozwala rejestrować panoramy „z ręki”, pokazując kierunek w którym należy przemieszczać telefon i moment, kiedy trzeba się zatrzymać. Robienie panoramy przypomina „łączenie kropek”. Zdjęcia sferyczne można robić także przy użyciu automatycznych statywów (na przykład Galileo z uchwytem na smartfon).

Gotowe zdjęcie sferyczne można opublikować w serwisie lub udostępnić na zewnątrz. Jest także możliwość umieszczania panoram na stronach.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 352
Data aktualizacji13 kwi 2016
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Sphere - 360 Camera ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)