Spikit - tylko dzisiaj bezpłatna licencja dla naszych Czytelników!

Spikit - tylko dzisiaj bezpłatna licencja dla naszych Czytelników!

Redakcja
14.07.2012 00:09, aktualizacja: 18.07.2012 11:28

HotZlot już na pełnych obrotach, czas na kolejne niespodzianki :-) Tym razem przygotowaliśmy coś nie tylko dla Zlotowiczów, ale także dla wszystkich naszych Czytelników. Proponujemy Wam bezpłatną licencję na nowy, polski program Spikit do rozpoznawania mowy i głosowego sterowania komputerem.

Spikit to oprogramowanie przetwarzające oraz interpretujące polecenia głosowe wydawane przez użytkownika w języku polskim. Program rozpoznaje wyłącznie skończone, z góry ustalone zwroty wypowiadane w ustalonym przez użytkownika kontekście (brak możliwości rozpoznawania mowy ciągłej). Warto wspomnieć, że autorem programu jest jeden z naszych aktywnych blogerów, alucosoftware. Jeśli więc macie jakiekolwiek uwagi bądź życzenia co do przyszłych funkcji, z kontaktem nie powinno być problemów :-)

Cechą szczególnie wyróżniającą oprogramowanie Spikit na tle konkurencji jest obecność zaawansowanego parsera fraz. Dzięki temu użytkownik posiada pełną swobodę w konstruowaniu zwrotów, które pełnić będą rolę poleceń wydawanych przy użyciu głosu. Użytkownik konstruując dany zwrot przypisuje wybranym przez siebie słowom wartości ustalone wcześniej przez programistę (i tym samym definiuje kontekst wypowiedzi). Zdania pełniące funkcję poleceń głosowych mogą być, ale nie muszą, bardzo złożone. Program oferuje syntezator mowy, który powtarza na głos rozpoznane polecenia, a także umożliwia import/eksport stworzonych reguł do/z pliku.

Co zrobić, aby otrzymać licencję? Akcja skierowana jest do naszych stałych Czytelników, czyli już posiadających konto użytkownika (założone wczoraj lub wcześniej). Wystarczy wówczas, po zalogowaniu, udać się na specjalną stronę konkursową, zarejestrować się i gotowe — licencja pojawi się w Waszym profilu w ciągu kilku dni. Akcja trwa do końca dzisiejszego dnia. Zapraszamy i polecamy :-)

Aktualizacja, 18.07.2012 11:27

Licencja już pojawiła się w profilach użytkowników, którzy poprawnie zarejestrowali się na stronie konkursowej. Producent aplikacji zapowiedział wpis na naszym blogu, w którym omówi różne aspekty korzystania z programu. Tymczasem dziękujemy za wzięcie udziału w naszej akcji i zapraszamy na kolejne ;-)

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (79)