Splashtop 2 dla Windows Phone za darmo do końca wakacji

Splashtop 2 dla Windows Phone za darmo do końca wakacji

28.05.2013 17:53

Splashtop to jedna z popularniejszych aplikacji typu „zdalny pulpit” pozwalających sterować komputerem ze smartfonu lub innego komputera. Aplikacja umożliwia podłączenie się do środowiska graficznego na maszynie z systemem Windows XP, Vista, 7 i 8, oraz OS X 10.6 lub nowszym po instalacji programu Splashtop Streamer, w fazie testów jest także oprogramowanie dla Ubuntu. Klienty dostępne są także dla iOS (4,99 dolara), Androida (darmowa), Windows RT (darmowa), niedawno pojawiła się także wersja dla Windows Phone.

Splashtop 2 pozwala na pracę ze zdalnymi plikami i korzystanie z aplikacji zainstalowanych na Maku lub PC na ekranie tabletu. Producent chwali się, że dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii przesyłania obrazu, można nawet oglądać filmy i grać — na tablecie lub smartfonie wyświetlanych będzie nawet 30 klatek na sekundę. Ponadto Splashtop pozwala na strumieniowe odtwarzanie muzyki z komputera i można go wykorzystać także podczas prowadzenia prezentacji, o ile poruszamy się w zasięgu tej samej sieci.

Splashtop Personal - Best Remote Desktop App with Great Audio and Video Support

Po wykupieniu Anywhere Access Pack za 2 dolary miesięcznie uzyskamy dostęp do urządzenia z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem chmury Splashtop. Połączenie jest oczywiście szyfrowane i dostosowuje się do dostępnego łącza, dzięki czemu nawet w sieci 3G powinno zapewnić komfortową pracę. Za kolejne 2 dolary można dokupić możliwość konfigurowania własnych skrótów klawiszowych oraz tablicę przydatną szczególnie przy prezentacjach i w szkole.

Z okazji wydania Splashtop 2 dla Windows Phone 8 użytkownicy tej platformy mogą pobrać aplikację za darmo do 31 sierpnia, potem będzie płatna.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)