Spotify jako budzik? Wystarczy zainstalować nową wersję aplikacji Google

Strona głównaSpotify jako budzik? Wystarczy zainstalować nową wersję aplikacji Google
31.07.2018 18:04
Spotify jako budzik? Wystarczy zainstalować nową wersję aplikacji Google

Coraz częściej wybieramy usługi streamingu muzyki, zwłaszcza na urządzeniach mobilnych. Chociażby Spotify przekroczył 80 mln płatnych użytkowników. Podobnie jak konkurencyjne usługi ma on jednak poważną wadę – muzyka dostępna jest tylko z poziomu jedynej słusznej aplikacji. Co więc zrobić, jeśli chcemy, aby budziła nas ulubiona piosenka?

bEJLIRyZ

Można sięgnąć po aplikację Zegar Google, która jest domyślnie instalowana na wielu smartfonach z Androidem. Jeśli jednak jej nie macie, to znajdziecie ją w naszym katalogu aplikacji.

Jak zauważa serwis 9to5Google, nowa wersja otrzymała integrację ze Spotify. Podczas wyboru własnego dzwonka na budzik pojawia się nowa sekcja, która zawiera utwory ze Spotify. Dostępna jest ona zarówno dla użytkowników Premium, jak i osób korzystających z darmowego planu. Dostępne opcje pozwalają wybrać utwór spośród ostatnio słuchanych lub z ulubionych playlist. Można również wyszukać konkretnej piosenki.

źródło: 9to5Google
źródło: 9to5Google

W celu korzystania z nowej funkcji należy posiadać aplikację Zegar Google i Spotify w najnowszych wersjach. Ponadto, należy posiadać smartfon z Androidem w wersji 5.0 Lollipop lub nowszej. Sekcja ze Spotify powinna pojawić się automatycznie w ciągu najbliższego tygodnia u wszystkich użytkowników.

bEJLIRzb

W planach Google jest wprowadzenie integracji z YouTube Music. Nie wiemy jednak czy konkurencyjne usługi również pojawią się w aplikacji Zegar Google.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEJLIRzX