r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zegar

Strona główna Android Akcesoria Budziki

Zegar to oficjalna aplikacja od Google'a do obsługi systemowego zegara. Posiada także wbudowany budzik, stoper i minutnik. Pozwala także na śledzenie godziny w różnych strefach czasowych.

Galeria programu

Aplikację zaprojektowano zgodnie z wytycznymi material design. Dzięki temu bardzo dobrze komponuje się z nowymi wersjami Androida, często o wiele lepiej niż domyślne aplikacje zegara dołączane przez producenta.

Zegar posiada wszystkie podstawowe rozszerzenia. Budzik możemy personalizować przypisując jego działanie do konkretnych dni tygodnia. Niestety nie znajdziemy tu bardziej zaawansowanych opcji. Zabrakło chociażby możliwości ustawienia głośności rosnącej dla dzwonka.

Zegar od Google to dobry zamiennik, dla osób, które nie wymagają zbyt wiele od budzika, stopera oraz minutnika. Otrzymują za darmo i bez reklam 4 aplikacje w jednej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.