Spotify nie działa. Polacy zgłaszają awarię aplikacji (aktualizacja)

Trwa awaria Spotify
Trwa awaria Spotify
Źródło zdjęć: © downdetector
Oskar Ziomek

12.06.2023 11:24, aktual.: 12.06.2023 11:36

Trwa awaria Spotify, w wyniku której Polacy nie mają dostępu do muzyki. Ze zgłoszeń wynika, że nie działa głównie sama aplikacja, ale niektórzy zwracają uwagę na niedziałający streaming muzyki przez serwis internetowy Spotify.

O awarii Spotify dowiadujemy się z rosnącej liczby zgłoszeń w serwisie downdetector. Problem z odtwarzaniem muzyki zaczął się nasilać około godziny 11:00 i jak wynika z sygnałów samych użytkowników, występuje w całym kraju, a przynajmniej w największych miastach. Najwięcej zgłoszeń awarii Spotify spłynęło dotąd z Warszawy, Krakowa, Wrocławia i Poznania.

W chwili tworzenia niniejszego tekstu, awarię Spotify zgłosiło już ponad 300 osób. W tej chwili trudno powiedzieć, co jest jej powodem, bo w mediach społecznościowych administratorów serwisu nie pojawił się dotąd żaden komunikat. Trzeba natomiast odnotować, że pojedyncze zgłoszenia problemów związanych ze Spotify pojawiły się również w amerykańskiej wersji serwisu downdetector.

Trwa awaria serwisu Spotify
Trwa awaria serwisu Spotify© downdetector

Należy podkreślić, że mimo setek zgłoszeń problemy ze Spotify mogą dotyczyć tylko części użytkowników. Będziemy śledzić tę sprawę i na bieżąco aktualizować niniejszą publikację, kiedy pojawią się nowe fakty.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Aktualizacja, godz. 11:35

Jak wynika z aktualizowanych na bieżąco danych w serwisie downdetector, awaria Spotify musiała być tylko chwilowa, bowiem po godzinie 11:25 liczba zgłoszeń problemów spadła niemal do zera. W tym momencie Spotify działa bez zarzutu - zarówno w komputerach, jak i przez przeglądarkę. Nie doświadczamy również problemów z aplikacją mobilną.

Oskar Ziomek, redaktor prowadzący dobreprogramy.pl

Programy

Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (33)