Spotify z darmowym słuchaniem muzyki teraz także na Windows Phone

Spotify z darmowym słuchaniem muzyki teraz także na Windows Phone26.08.2014 10:49
Spotify z darmowym słuchaniem muzyki teraz także na Windows Phone
Paweł Piskurewicz

Jednym z problemów z jakim borykają się posiadacze telefonów z Windows Phone, są uboższe wersje aplikacji znanych z Androida i iOS. Czasem są to braki wynikające z różnic api, czy też specyfiki systemu, innym razem ciężko odgadnąć powód takiego stanu rzeczy. Jednym z takich ograniczeń, był brak możliwość darmowego słuchania Spotifi na urządzeniach z Windows Phone. Dzięki dzisiejszej aktualizacji ma to ulec zmianie.

350111630488725441

Przypomnijmy, wcześniej z możliwości darmowego słuchania także na urządzeniach mobilnych mogli korzystać posiadacze aplikacji na iOS i Androida. Opcję taką wprowadzono pod koniec roku 2013. Dzięki temu otrzymujemy dostęp do całej bazy Spotify (muzyki i książek) bez dodatkowych opłat. Wprawdzie taki tryb jest uboższy o kilka ważnych opcji (w tym pobieranie do pamięci urządzenia), ale i tak pozwala na komfortowe i właściwie nieograniczone słuchanie muzyki.

Nowa wersja aplikacji jest dostępna w formie aktualizacji,** jeszcze dziś ma być dostępna w sklepie** (przechodzi proces certyfikacji). Usprawnia ona dodatkowo mechanizm prezentacji wyników wyszukiwania oraz wprowadza inne drobne poprawki. Spotify w wersji na Windows Phone możecie pobrać z naszej bazy aplikacji.

Aktualizacja 26.08.2014 12:26

Aktualizacja jest już dostępna w sklepie.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)