Spotify zintegrowane z Siri w iOS 13. W AppStore pojawiła się aktualizacja programu

Spotify zintegrowane z Siri w iOS 13. W AppStore pojawiła się aktualizacja programu

Spotify zintegrowane z Siri w iOS 13. W AppStore pojawiła się aktualizacja programu
09.10.2019 11:22, aktualizacja: 09.10.2019 17:25

Spotify zostało zintegrowane z Siri w systemie iOS 13. Do tej pory asystenta głosowego Siri można było wykorzystywać tylko w Apple Music. Zmienia się to wraz z najnowszą aktualizacją Spotify, która jest już dostępna dla wszystkich użytkowników sprzętu z iOS.

Za pomocą komendy głosowej, można poprosić asystenta Siri, aby rozpoczął odtwarzanie konkretnego artysty, piosenki lub gatunku muzycznego w Spotify. Wystarczy przykładowo powiedzieć „Hey Siri, play Linkin Park on Spotify” lub „Hey Siri, play Simply the best on Spotify”. Odtwarzanie powinno rozpocząć się automatycznie, tuż po przyjęciu polecenia. Ze względu na brak oficjalnego wsparcia dla języka polskiego w Siri, pojawia się problem w przypadku rodzimych artystów.

Spotify można również sterować głosowo w Apple CarPlay. Jest to spore ułatwienie, gdyż nie trzeba sięgać do dotykowego ekranu, aby wybrać ulubionego artystę czy piosenkę. Wiąże się to z wygodą oraz zwiększonym poziomem bezpieczeństwa podczas jazdy.

Nowa aplikacja Spotify na Apple TV

Szwedzki serwis postanowił trafić do wszystkich posiadaczy sprzętu Apple. W związku z tym wypuścił specjalną aplikację na Apple TV. Od teraz bez konieczności korzystania z AirPlay na iPhonie, użytkownicy mogą wygodnie słuchać muzyki na telewizorze.

Jak podaje Tabletowo, aplikacja powinna się automatycznie pobrać na Apple TV w przypadku, gdy włączona jest synchronizacja aplikacji i gdy Spotify jest zainstalowane na urządzeniu z iOS-em. Można też zainstalować ją samemu, ściągając ją ze sklepu.

Ponadto interfejs Spotify dla iPadów został usprawniony. Aplikacja ma lepiej wykorzystywać potencjał większych wyświetlaczy, a więc zapewnić bardziej komfortową obsługę użytkownikom.

Ściągnij najnowszą wersję Spotify dla systemu iOS. W naszej bazie aplikacji znajdziesz też wersje dla Windowsa, Andorida i macOS.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)