Spotkajmy się na piątym Zlocie czytelników!

Spotkajmy się na piątym Zlocie czytelników!

Redakcja
24.02.2011 16:50, aktualizacja: 19.02.2012 12:27

Mamy wielką przyjemność zapowiedzieć, że w dniach 4-6 lipca odbędzie się HotZlot 2011, czyli piąte już spotkanie czytelników portali dobreprogramy, TechIT i Gamikaze.

W tym roku gościć nas będzie hotel Dolina Charlotty Resort & SPA na Pomorzu. Hotel położony jest niedaleko Słupska, nad Jeziorem Zamełowskim, pośród bukowego lasu, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Dolina Charlotty urzekła nas od pierwszej chwili sympatyczną obsługą, stylowymi wnętrzami, wspaniałym centrum rekreacyjnym, bajkową scenerią i bliskością natury. Cisza, spokój i kojący szum wody sprawia, że jest to miejsce, bez cienia przesady, magiczne. Obiekt został w całości zarezerwowany na potrzeby HotZlotu - planujemy udział 200-220 osób. Wszyscy uczestnicy zakwaterowani zostaną w komfortowych, 1- i 2-osobowych pokojach. Atrakcje Doliny Charlotty można obejrzeć w galerii na stronie hotelu.

Tak jak w ubiegłych latach, trzydniowa agenda Zlotu od świtu do późnej nocy wypełniona zostanie mnóstwem atrakcji, sesjami technicznymi i bogatym programem integracyjnym :) Planujemy m.in. rozgrywki w gry, wystawy ciekawego sprzętu oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Część HotZlotu przeznaczona zostanie na interesujące sesje techniczne, które poprowadzą zarówno nasi redaktorzy, jak i osoby reprezentujące zaproszonych partnerów - producentów oprogramowania i sprzętu komputerowego. Integracyjny charakter imprezy zwieńczy spotkanie przy grillu i piwie drugiego dnia wieczorem.

Tradycyjnie już, spotkanie to będzie dla Was praktycznie bezpłatne ;) Dzięki wsparciu zaproszonych partnerów będziemy w stanie pokryć całość kosztów uczestnictwa - noclegi, pełne wyżywienie, napoje, upominki oraz wiele, wiele innych związanych z organizacją imprezy. Pobierać będziemy jedynie symboliczną opłatę w wysokości 50 zł dla rezerwacji miejsca i potwierdzenia faktycznej chęci uczestnictwa. Chętni będą mogli ponadto skorzystać z programu rozszerzonego i za niewielką opłatą przedłużyć pobyt o jeden dzień - do czwartku 7 lipca.

Ponieważ lista partnerów jest jeszcze otwarta, nie możemy na razie ogłosić szczegółowego programu ani też rozpocząć oficjalnej rejestracji. Planujemy jednak, że stanie się to na przełomie maja i czerwca. O HotZlocie informujemy jednak już teraz, abyście mogli zarezerwować sobie czas z odpowiednim wyprzedzeniem. Zaznaczamy, że udział będą mogły wziąć wyłącznie osoby pełnoletnie, młodszych czytelników zmuszeni jesteśmy odesłać do późniejszej relacji i retransmisji sesji technicznych. Pierwszeństwo w rejestracji będą mieli najbardziej aktywni użytkownicy do których wystosujemy imienne zaproszenia.

Informacje na temat poprzedniej edycji można znaleźć pod adresem HotZlot.pl. Pełne informacje na temat tegorocznego spotkania pojawią się tam niebawem. Zachęcamy też do obejrzenia fotorelacji z HotZlotu 2010 i 2009 oraz materiału wideo.

Firmy zainteresowane włączeniem się w tegoroczny HotZlot prosimy o kontakt.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (141)