Sprytne Muzik One, czyli słuchawki ze Spotify, Facebookiem i Jeremym Meeksem

Sprytne Muzik One, czyli słuchawki ze Spotify, Facebookiem i Jeremym Meeksem
16.09.2016 11:59
Sprytne Muzik One, czyli słuchawki ze Spotify, Facebookiem i Jeremym Meeksem

Słuchawki reklamowane przez najprzystojniejszego więźnia chyba muszą być interesujące, zwłaszcza dla płci pięknej. Firma Muzik wypuściła swój produkt – Muzik One, czyli jaki sami podkreślają – wyjątkowo „sprytne” słuchawki. Zaletą ma być integracja ze serwisami społecznościowymi i oczywiście Spotify.

Muzik, to firma, która chce zrewolucjonizować rynek słuchawek. Nie chodzi o zapewnienie nowych doznać podczas słuchania muzyki, a o dostarczenie funkcji, które spodobają się współczesnemu klientowi. Słuchawki muszą więc nie tylko spełniać swoją podstawową funkcję, ale również zapewniać wsparcie dla Facebooka czy Spotify i właśnie takie są Muzik One.

W reklamie Muzik One wystąpił Jeremy Meeks, który został okrzyknięty najprzystojniejszym więżniem. Czyżby więc słuchawki były naprawdę gorącym sprzętem? Raczej nie są, zwłaszcza w oczach audiofilów, ale z pewnością są godne uwagi. Producent wyposażył je w programowalne przyciski, to dzięki nim będziemy mogli zacząć odtwarzać ulubione utwory na Spotify czy udostępnić utwór na Facebooku.

Muzik One zostały zintegrowane z Spotify, Twitterem, Facebookiem i IFTTT. Posiadają dwa mikrofony, akumulator zapewniający 30 godzin pracy oraz moduł Bluetooth dający zasięg 15 metrów. Producent chwali się wysoką jakością dźwięku i technologią pasywnej redukcji szumów. Brzmi zachęcająco, ale ile za to wszystko przyjdzie nam zapłacić? Muzik One zostały wycenione na 299 dolarów.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)