WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweSpyglass
Spyglass ikona

Spyglass1.2.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Spyglass to niewielkie i darmowe narzędzie, które pozwala na wygodne przeglądanie zawartości dysków HDD i SDD, analizowanie zajętej przez pliki przestrzeni czy też oczyszczanie nośnika ze zbędnych danych.

Program umożliwia analizę dowolnego, wskazanego przez użytkownika katalogu. W jej rezultacie prezentowana jest graficzna interpretacja zawartości folderu ze względu na zawarte w nim pliki i ich rozmiar. Spyglass oferuje możliwość sortowania listy plików ze względu na ich rozmiar, oznaczania wybranych składników, a także ich późniejsze usuwanie lub przenoszenie.

Spyglass polecić można wszystkim użytkownikom, którzy chcieliby uporządkować dane na swoich komputerach. Bardzo dobrze sprawdza się on w pracy z katalogami, które zawierają duża liczbę plików. Z jego pomocą wygodnie usuniemy zbędne dane, a co za tym idzie odzyskamy wolną przestrzeń na dysku.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań147
Data aktualizacji5 lis 2018
Rozmiar pliku6.01 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Spyglass ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)