bEUEDqCZ

SpywareBlaster6.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bezpłatny program chroniący przed nieświadomą instalacjąniebezpieczengo oprogramowania szpiegującego (spyware) ireklamowego (adware) w postaci kontrolek ActiveX, dialerów i innychniebezpiecznych komponentów ingerujących w przeglądarki internetoweInternet Explorer i Mozilla.

bEUEDqDb

Ogranicza dostęp do niebezpiecznychstron i blokuje tzw. ciasteczka (cookies) za pomocą których możnaśledzić poczynania w Internecie. Lista niebezpiecznych komponentówmoże być łatwo aktualizowana. Program pozwala też zrobić zrzutczystego systemu aby w przypadku infekcji łatwo można byłoodtworzyć prawidłowe ustawienia.

W odróżnieniu od innych programów,SpywareBlaster działa na zasadzie "zapobiegać", a nie "leczyć" -tj. nie usuwa już zainstalowanych komponentów spyware.

Udostępnij
SpywareBlaster 6.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.034 oceny
Twoja ocena:
Liczba pobrań105 219
Data aktualizacji16 sie 2020
Rozmiar pliku4.33 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEUEDqDl
Komentarze (65)
bEUEDqDX