WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweSSD Optimum Tool
SSD Optimum Tool ikona

SSD Optimum Tool

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SSD Optimum Tool to niewielki program do obsługi dysków SSD.

W przypadku SSD Optimum Tool na uwagę zasługuje nowoczesny, bardzo przejrzysty interfejs użytkownika, który został podzielony na rozmaite zakładki, takie jak: zarządzanie SSD, stan urządzenia i systemu, zaawansowane funkcje, wsparcie techniczne, migracja danych i ustawienia. Zanim jednak będziemy mogli z nich skorzystać, wybierzemy swój dysk z listy wygenerowanej po uruchomieniu narzędzia (to rozwiązanie dla osób, które pracują przy użyciu większej liczby nośników SSD).

Dzięki aplikacji SSD Optimum Tool będziemy mogli więc nie tylko monitorować działanie dysków SSD, ale także przeprowadzić ich konserwację. Program wyświetla podstawowe informacje na temat wspomnianych nośników, sprawdza jakie pliki zajmują najwięcej miejsca, oferuje możliwość przeprowadzenia testu wydajności (prędkość transferu w trakcie odczytu i zapisu), aktualizacji oprogramowania oraz kopiowania danych na inne dyski SSD.

Warto dodać, że z niektórych funkcji programu SSD Optimum Tool możemy skorzystać nawet, gdy nie posiadamy dysku SSD w obudowie komputera, lecz dysponujemy klasycznym HDD.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań593
Data aktualizacji30 sty 2019
Rozmiar pliku42.83 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
SSD Optimum Tool ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)