Start od firmy Celltick odmieni ekran blokady niemal każdego urządzenia z Androidem

Strona głównaStart od firmy Celltick odmieni ekran blokady niemal każdego urządzenia z Androidem
29.05.2014 08:44
Start od firmy Celltick odmieni ekran blokady niemal każdego urządzenia z Androidem
Tomek Kondrat
Tomek Kondrat

Miłośnicy upiększania Androida mogą czuć się zadowoleni. Do Sklepu Google Play trafiła właśnie odnowiona aplikacja Start, przygotowana przez zespół Celltick. W największym skrócie – aplikacja pozwala na zmianę ekranu blokady i dodanie do niego szeregu interesujących opcji.

Po zainstalowaniu aplikacja przeniesie użytkownika do ekranu blokady, na którym oprócz pierścienia odblokowania znajdują się skróty do popularnych aplikacji, takich jak Facebook, Galeria lub Pogoda Yahoo. Boczny panel, na którym znajdują się skróty, jest w pełni konfigurowalny i zapewnia szybki dostęp do ustawionych aplikacji.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

[join][img=device-2014-05-28-214128][join][img=device-2014-05-28-214154]Centralną część ekranu stanowi pierścień, za pomocą którego użytkownik może odblokować ekran (co jest oczywiste), uzyskać dostęp do: komunikatorów (m.in. Gmail, WhatsApp itp.), ostatnio wybieranych numerów telefonu, otwartych programów i gier oraz aplikacji do obsługi aparatu fotograficznego.

Start posiada szereg motywów, które można pobrać ze Sklepu Play. Znajdują się w nim kompozycje dla miłośników Gwiezdnych Wojen, Paryża, piwa czy koni. Motywów jest 140, z czego znakomita większość jest darmowa. Oprócz motywów zmieniających wygląd, użytkownicy aplikacji Start mogą uzupełnić aplikację o szereg dodatkowych widżetów, jak np. czytnik RSS popularnych portali lub dodatkowe animacje.

Start (October 2013- Your next generation start screen - English

Aplikacja jest ciągle w fazie dopracowywania, jednak z czystym sumieniem można ją polecić każdemu użytkownikowi, który chce odmienić swój smartfon lub tablet w prosty i darmowy sposób. Start można pobrać z naszego portalu w dziale personalizacji Androida.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)