Start Screen Unlimited ikona

Start Screen Unlimited3.1.0.31

WindowsArchiwumProgramy archiwalneStart Screen Unlimited
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Start Screen Unlimited to aplikacja dla systemu Windows 8, która wprowadzona dodatkowy pasek narzędziowy do ekranu startowego.

Wśród dostępnych w obrębie wspomnianego paska elementów znajdziemy m.in. zegarek z datą, wyszukiwarkę Google, przyciski z szybkim dostępem do wyłączenia, uśpienia i ponownego uruchomienia systemu. Oprócz tego, że możemy decydować, który element ma być wyświetlany, to jeszcze możemy dowolnie ustalić jego położenie. Jeśli chcemy, to przykładowo zegarek możemy umieścić nawet na kafelkach. Użytkownik posiada również możliwość definiowania rozmiary poszczególnych elementów.

Podstawowa wersja programu Start Screen Unlimited dostępna jest za darmo. Natomiast za bogatszą edycję oferującą trójwymiarowe menu, automatyczne aktualizacje, pomoc techniczną, a także znacznie szybszy dostęp do nowych funkcji, musimy zapłacić w zależności od licencji nawet 30 dolarów.

Udostępnij
Start Screen Unlimited 3.1.0.31wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań506
Data aktualizacji23 gru 2014
Rozmiar pliku2.26 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Start Screen Unlimited ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)