Super Netflix: przeglądarkowe rozszerzenie wyciśnie z Netfliksa ostatnie soki

Super Netflix: przeglądarkowe rozszerzenie wyciśnie z Netfliksa ostatnie soki15.01.2018 13:50
Super Netflix: przeglądarkowe rozszerzenie wyciśnie z Netfliksa ostatnie soki

Netflix jest usługą dość prymitywną, jeśli chodzi o konfigurację – na dobrą sprawę bez dostępu do konsoli nie wiadomo nawet w jakiej jakości strumieniowane są materiały. Dostępne jest jednak rozszerzenie, które oddaje w ręce użytkowników wiele dodatkowych funkcji, dzięki którym Netfliksa można dostosować do własnych potrzeb – jest to dostępny na przeglądarkę Google Chrome Super Netflix.

350208927201454017

Wstępnej konfiguracji rozszerzenia Super Netflix można dokonać po kliknięciu jego ikony wyświetlanej w interfejsie Google Chrome. Można tam ustawić maksymalną przepływność strumieniowanego filmu czy serialu, uruchomić automatycznie pomijanie czołówki do serialu oraz skorzystać z ciekawego mechanizmu antyspoilerowego. Po każdym obejrzanym odcinku serialu na Netfliksie, automatycznie włącza się po kilku sekundach kolejny. W tym czasie na ekranie widoczne są kadry z kolejnego odcinka oraz streszczenie odcinka, które niejednokrotnie zdradzają z fabuły zbyt wiele. Dzięki Super Netflix planszę tę można zamazać.

  • Zamazany podgląd kolejnego odcinka z potencjalnymi spoilerami.
  • Wyświetlona konsola oraz panel kontrolny.
[1/2]
Zamazany podgląd kolejnego odcinka z potencjalnymi spoilerami.

Pełnie możliwości uzyskać można jednak dopiero z poziomu samego odtwarzacza – dostępny jest tu po kliknięciu przycisku panel kontrolny (3 przycisk od lewej), gdzie ustawić można żądany bitrate, a także konsola (4), gdzie znaleźć można szczegółowe informacje o parametrach odtwarzania. Nie są to możliwości dostarczane przez samo rozszerzenie – każdy może skorzystać z nich w Netfliksie po wprowadzeniu skrótów Control+Alt+Shift+S oraz Control+Alt+Shift+S. Dzięki Super Netflix są one jednak dostępne jednym kliknięciem.

350208927201716161

Pierwszy przycisk od lewej pozwala na wczytanie przechowywanych lokalnie napisów – obsługiwany jest wyłącznie format DFXP. Kolejny przycisk pozwala na zmianę prędkości odtwarzania (w przedziale 0,5 do 4). Piąty przycisk pozwala wczytać filtry – naśladują one prekonfigracje z telewizora, np. ustawienie kolorów na kinowe, czarno-białe, etc. Ostatnie dwa przyciski pozwalają na cofnięcie oglądanego filmu czy serialu o 10 sekund lub przesunięcie o 10 sekund do przodu.

Rozszerzenie Super Netflix dostępne jest na przeglądarkę Google Chrome. Klienty usługi na Androida, iOS-a i mobilnego Windowsa znajdziecie w naszej bazie oprogramowania.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)