Surface Phone będzie najpiękniejszy? Tajemnicze związki Microsoftu i Mozo

Surface Phone będzie najpiękniejszy? Tajemnicze związki Microsoftu i Mozo

09.08.2016 17:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mimo że wielu chciałoby, aby duet złożony z mobilnego Windowsa i Lumii trwał jak najdłużej, fakty są nieubłagane, a kolejne informacje o katastrofalnej sprzedaży obiegają Sieć niemal codziennie. Dziś pojawiły się jednak ciekawe informacje o ewentualnych związkach Microsoftu i Mozo, producenta między innymi akcesoriów dla Lumii.

Nic nie wskazuje na to, aby Microsoft definitywnie miał zrezygnować z mobilnego Windowsa, a wręcz przeciwnie – zamierza spróbować zawalczyć o mobilny rynek po raz kolejny w przyszłym roku, dzięki nowej słuchawce niezwiązanej z marką Lumia. Biznesowy smartfon z najwyższej półki ma powiększyć rodzinę Surface, która cieszy się w pełni zasłużonym uznaniem dzięki świetnym hybrydowym tabletom.

Wracając jednak do Mozo, informacje o rezygnacji z produkcji niektórych akcesoriów do Lumii (są to przede wszystkim wykonane z wysokiej jakości materiałów tylne części obudowy, Mozo zaprzestanie produkcji kolorowych wariantów) opublikował francuski serwis thewindose.fr. Według tych doniesień, Mozo wycofuje się z produkcji akcesoriów... na życzenie Microsoftu.

Obraz

Producent „plecków” miał bowiem otrzymać od Microsoftu tajemniczą „wiadomość”, która poskutkowała zmianą planów dotyczących Lumii. To zaś spowodowało wiele spekulacji, z których część brzmi całkiem rozsądnie. Jednym z możliwych scenariuszów jest wola stopniowego oczyszczania pamięci konsumentów z niepowodzenia, jakim były (jak najbardziej dające się zresztą lubić) Lumie, i przenoszenia napędu marketingowej machiny na nadchodzącego Surface Phone’a.

Drugim możliwym wariantem jest daleko idące partnerstwo z Mozo, który dzięki niebanalnym pomysłom i wysokiej klasy produktom, był jednym z liderów produkcji akcesoriów dla Lumii. To właśnie Mozo mogłoby być dla Microsoftu świetnym partnerem w produkcji eleganckich biznesowych smartfonów z najwyższej półki, jakimi mają być przyszłoroczne Surface Phone’y.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (45)