Surface Pro ma problem. Łatka na losową hibernację dopiero w fazie testów

Surface Pro ma problem. Łatka na losową hibernację dopiero w fazie testów

13.07.2017 16:54, aktual.: 13.07.2017 17:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pod koniec czerwca część użytkowników jednego z najmłodszych członków rodziny Surface, Surface Pro, zaczęli zgłaszać podobne problemy: urządzenie wyłącza się lub hibernuje w losowych momentach. Niestety, nie są to pojedyncze przypadki, lecz potwierdzona przez Microsoft wada.

Posiadacze Surface’a Pro zgłaszali, że ich urządzenia nagle kończyły pracę i przechodziły w stan hibernacji lub w ogóle się wyłączały. O ile w pierwszym przypadku konieczne było jedynie wybudzenie komputera, tak w drugim wymuszało to konieczność ciągłego zapisywania stanu pracy.

Obraz

Na forum Microsoftu przedstawiciel korporacji podzielił się informacjami, według których źródło problemu zostało już zidentyfikowane. I na razie to tyle – nie znamy ani szczegółów, ani daty opublikowania łatki. Oczywiście zakładając, że problem da się wyeliminować dzięki aktualizacji oprogramowania.

Co zatem wiadomo? Łatka jest aktualnie w fazie wewnętrznych testów. Microsoft zaleca historii aktualizacji dla Surface’a Pro. Jak zauważa Neowin na podobną łątkę dla Surface Booka i Pro 4 trzeba było czekać miesiącami.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (45)