MacOSInternet i komunikacjaPrzeglądarki stron WWWSushi Browser

Sushi Browser0.22.0

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Sushi Browser to nowoczesna przeglądarka stron internetowych. Na pierwszy rzut oka mamy do czynienia z kolejną aplikacją tego rodzaju, która na tle konkurencji nie wyróżnia się niczym szczególnym, ale to tylko pozory.

Celem autorów Sushi Browser było maksymalne wykorzystanie przestrzeni na ekranie komputera, dlatego też opisywane narzędzie pozwala na wyświetlanie witryn sieciowych, zakładek i nie tylko, w rozmaitych panelach. Dzięki nim możemy jednocześnie przeglądać więcej niż jedną stronę internetową, przy okazji mając szybki dostęp do wyszukiwarki Google, a także – na przykład – kodu źródłowego.

Sushi Browser umożliwia ręczne otwieranie kolejnych panelów w miejscach wskazanych przez użytkownika, a także pozwalana na korzystanie z funkcji zsynchronizowanego przewijania. Niezwykle ciekawie wygląda również opcja wykonywania zrzutów ekranu z całej strony internetowej (a nie tylko fragmentu widocznego na ekranie!), które możemy przechowywać w schowku lub zapisać do pliku w formacie JPG lub PNG.

Aplikacja została dodatkowo wyposażona w adblocka, funkcję pobierania plików, możliwość wykonywania gestów myszą, szybkie wyszukiwanie danych w historii przeglądania, a także synchronizowanie zawartości historii oraz listy zakładek między wieloma komputerami.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producentkura52
Liczba pobrań138
Data aktualizacji13 lis 2018
Rozmiar pliku104.36 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)