Świetna nowość w Amazon Kindle na Androida – w końcu czytanie na dzielonym ekranie

Świetna nowość w Amazon Kindle na Androida – w końcu czytanie na dzielonym ekranie
30.07.2018 20:23
Książki z depositphotos
Książki z depositphotos

Długo wyczekiwana nowość trafiła do jednego z najlepszych, a może i najlepszego czytnika e-booków, jaki można za darmo pobrać na swój smartfon. Kindle na Androida właśnie został zaktualizowany, a wprowadzone nowości naprawdę mogą cieszyć każdego użytkownika Androida 7 i nowszych wersji.

350249874446575553

Nowy Amazon Kindle wprowadził bowiem długo wyczekiwaną funkcję – możliwość korzystania z aplikacji na dzielonym ekranie. Implementacja jest wzorcowa. Aplikacja pozwala bowiem nie tylko na dzielenie ekranu z innym programem, ale także umożliwia łatwy podgląd ekranu głównego. Po sprawdzeniu skrzynki mailowej czy odpowiedzeniu na wiadomość wystarczy jeden gest, by powrócić do lektury. Tak to właśnie powinno wyglądać już od dawna.

To jednak nie jedyna nowość. Aplikacja zyskała także centrum powiadomień – Amazon chce w ten sposób (oczywiście, jak przystało na 2018 rok, na podstawie śledzenia aktywności użytkownika) informować o nowościach książkowych konkretnych autorów czy gatunków. Najpewniej będą się tam też pojawiać fragmenty utworów, które jeszcze się nie ukazały, co zachęci użytkowników do kupna. Powiadomienia można jednak wyłączyć całkowicie w ustawieniach.

350249874446772161

Dzięki obsłudze dzielonego ekranu czytnik Kindle stał jeszcze lepszy i szkoda tylko, że z nowości skorzysta dziś stosunkowo niewielu – z Androida 7-8.1, a to dopiero w tych wersjach dostępny jest tryb dzielonego ekranu, korzysta dziś około 35% wszystkich użytkowników mobilnego systemu Google. Najnowszą wersję Kindle na Androida znajdziecie w naszej bazie oprogramowania.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)