Świętujemy 10. rocznicę serii gier o Wiedźminie! Konkurs

Świętujemy 10. rocznicę serii gier o Wiedźminie! Konkurs04.09.2017 20:07
Świętujemy 10. rocznicę serii gier o Wiedźminie! Konkurs

Dla części z Was może się to okazać dużym zaskoczeniem, ale właśnie w tym roku seria gier traktujących o jednym z najpopularniejszych bohaterów rodzimego fantasy, Geralcie z Rivii, obchodzi 10. jubileusz. Co prawda premiera pierwszej odsłony cyklu datowana jest na koniec października 2007 roku, lecz to właśnie dziś CD Projekt RED opublikowało specjalny rocznicowy film. A my, wraz z GOG.com oraz CD Projekt RED właśnie, mamy dla Was prezent.

Za każdym razem, gdy mowa o rewolucji, w głowach Czytelników winna zapalać się czerwona lampka. Wszak codziennie ktoś próbuje nam wmówić, że przyszłość jest tutaj lub przyszłość jest dzisiaj. Nie sądzę jednak, by znalazło się wielu przeciwników twierdzenia, że pierwsza odsłona Wiedźmina to produkcja rewolucyjna dla rodzimego rynku gier. To właśnie ona – mimo że wcześniejszych, całkiem udanych, prób było niemało – pokazała, że także na polu gier Polak potrafi.

Bez końca moglibyśmy pisać o nieliniowej fabule, niejednoznacznych wyborach, rzadkim w świecie gier cynicznym poczuciu humoru, czy w końcu niezliczonej liczbie nagród, jakie otrzymały kolejne odsłony produkcji CD Projekt RED. Najlepsze podsumowanie wystawiło jednak samo CD Projekt RED. Właśnie dziś opublikowano bowiem jubileuszowy film, w którym to Geralt zachęca nas do opowiedzenia swojej historii.

Świętujemy 10. rocznicę serii gier o Wiedźminie

Na tym jednak nie koniec. Wraz z GOG.com oraz CD Projekt RED przygotowaliśmy dla Was jubileuszowy konkurs, w którym możecie wygrać 15 kopii Edycji Rozszerzonej Wiedźmina. Dekada z Geraltem jest przecież świetną okazją, by przypomnieć sobie jego pierwsze wirtualne kroki. Co zatem trzeba zrobić, by wygrać? Wystarczy jak najszybciej odpowiedzieć w komentarzach na trzy pytania:

  • Jaki potwór atakował Kaer Morhen w Prologu?
  • Kto kazał Wiedźminowi oczyścić Ogród?
  • Z powodu jakiej choroby Wyzima była objęta kwarantanną?

Termin na udzielenie odpowiedzi mija w środę, 6 września, o godzinie 23:59. W konkursie mogą wziąć udział tylko zarejestrowani użytkownicy dobrychprogramów. Powodzenia!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (129)