bDTUYZgB
Syncthing ikona

Syncthing1.13.1

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Syncthing to ciekawe narzędzie do synchronizowania folderów między rozmaitymi komputerami.

bDTUYZgD

W dobie popularnych serwisów hostingowych, takich jak Dysk Google, OneDrive czy Cloud Drive, które umożliwiają przechowywanie danych “w chmurze”, czyli na zewnętrznych serwach usługodawców, trzeba liczyć się z tym, że nasze pliki mogą zostać przechwycone przez niepowołanych użytkowników.

Chcąc temu zapobiec, możemy skorzystać z Syncthing, które nie umieszcza żadnych danych w internecie, ale jedynie przesyła je z jednego komputera na drugi. Jeśli zatem posiadamy ważne dokumenty firmowe czy jakiekolwiek inne cenne pliki, możemy bezpośrednio synchronizować je między kilkoma urządzeniami właśnie za pomocą tej aplikacji.

Syncthing bazuje na interfejsie webowym, z poziomu którego dodajemy nowe foldery czy urządzenia. Poszczególne dane są szyfrowane za pomocą TLS, więc nie musimy obawiać się, że osoby trzecie uzyskają do nich dostęp.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Syncthing 1.13.1wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań68
Data aktualizacji4 lut 2021
Rozmiar pliku8.09 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Syncthing ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTUYZhi
bDTUYZhz