Syncthing ikona

Syncthing1.22.2

WindowsNarzędziaSynchronizacja danychSyncthing
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Syncthing to ciekawe narzędzie do synchronizowania folderów między rozmaitymi komputerami.

W dobie popularnych serwisów hostingowych, takich jak Dysk Google, OneDrive czy Cloud Drive, które umożliwiają przechowywanie danych “w chmurze”, czyli na zewnętrznych serwach usługodawców, trzeba liczyć się z tym, że nasze pliki mogą zostać przechwycone przez niepowołanych użytkowników.

Chcąc temu zapobiec, możemy skorzystać z Syncthing, które nie umieszcza żadnych danych w internecie, ale jedynie przesyła je z jednego komputera na drugi. Jeśli zatem posiadamy ważne dokumenty firmowe czy jakiekolwiek inne cenne pliki, możemy bezpośrednio synchronizować je między kilkoma urządzeniami właśnie za pomocą tej aplikacji.

Syncthing bazuje na interfejsie webowym, z poziomu którego dodajemy nowe foldery czy urządzenia. Poszczególne dane są szyfrowane za pomocą TLS, więc nie musimy obawiać się, że osoby trzecie uzyskają do nich dostęp.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań588
Data aktualizacji7 gru 2022
Rozmiar pliku9.68 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Syncthing ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)