bDUsovPF
SysGauge ikona

SysGauge7.7.28

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

SysGauge to niewielkie, ale przydatne narzędzie, pozwalające monitorować w czasie rzeczywistym parametry pracy podstawowych podzespołów komputera.

bDUsovPH

W obrębie głównego okna programu użytkownik otrzymuje dostęp do informacji dotyczących użycia procesora i pamięci RAM, stopnia zapełnienia dysku twardego, a także szybkości transferu w jego obrębie oraz szybkości połączenia z Siecią. Z poziomu ustawień SysGauge możemy dowolnie konfigurować wyświetlane przez program dane. Nie zabrakło także możliwości zapisu zebranych danych w formie raportów na dysku lokalnym.

Co istotne, narzędzie oferuje funkcje alarmowania użytkownika o przekroczeniu krytycznych parametrów pracy dla wybranego komponentu komputera. Poza powiadomieniem dźwiękowym SysGauge umożliwia również wysyłanie odpowiednich wiadomości e-mail.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
SysGauge 7.7.28wersja stabilna (32-bit)
SysGauge 7.7.28wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentFlexense
Liczba pobrań908
Data aktualizacji9 mar 2021
Rozmiar pliku4.55 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
SysGauge ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUsovQm
bDUsovQD