Szukasz tanich książek o programowaniu? Sprawdź urodzinową promocję w Ebookpoint

Szukasz tanich książek o programowaniu? Sprawdź urodzinową promocję w Ebookpoint

Szukasz tanich książek o programowaniu? Sprawdź urodzinową promocję w Ebookpoint
04.11.2015 14:41

Księgarnia ebookpoint świętuje swoje czwarte urodziny. Z tej okazji ruszyła ogromna promocja, w ramach której ceny 4 tysięcy książek w postaci elektronicznej zostały obniżone nawet do 6,90 zł. Na liście nie zabrakło bestsellerów informatycznych.

Obraz

Przecenione książki kosztują 6,90 zł, 9,90 zł, 14,90 zł lub 19,90 zł. Listę przecenionych książek można przeglądać na stronie promocji lub po prostu zaglądając do swojej ulubionej kategorii i sortując książki według ceny.

W pierwszym progu cenowym znajdziemy prawie 500 książek, w tym przede wszystkim książki dla dzieci. Z dziedziny IT możemy liczyć na leksykony, tablice informatyczne i ćwiczenia praktyczne z różnych dziedzin oprogramowania.

Za 9,90 można mieć różne leksykony wydawnictwa Helion, ćwiczenia, podręczniki dla początkujących czy książki o marketingu w Sieci. Nie zabrakło też podręczników dla chcących wyciągnąć więcej z Minecrafta czy zaczynających przygodę z programowaniem. W sumie w tej cenie dostępnych jest prawie tysiąc książek z różnych dziedzin, także w postaci audiobooków.

Za 14,90 zł można kupić w sumie 1300 książek, w tym sporo pozycji wydawnictwa Helion i RM. Na tej liście znajdziemy między innymi AngularJS. Pierwsze kroki i Mistrza czystego kodu. Kodeks postępowania profesjonalnych programistów.

Do ceny 19,90 zostały zredukowane ceny wielu książek, które zwykle kosztują ponad 100 zł. Na tej liście znalazły się na przykład Python. Wprowadzenie, Kod Doskonały, Czysty kod Roberta C. Martina, Java. Techniki Zaawansowane, Bash. Receptury, C# 5.0. Programowanie i wiele innych interesujących pozycji.

Przecenione książki w postaci cyfrowej to nie koniec świętowania. ebookpoint planuje przekazać trzem osobom, które złożą największe zamówienia, bony o wartości 500, 350 i 150 zł… by mogły kupić sobie jeszcze więcej książek.

Promocja trwa jeszcze tylko dzisiaj (do 23:59), więc warto już zacząć przeglądać listę przecenionych e-booków.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)