Szykuje się duża aktualizacja dla Windows Phone 8?

Szykuje się duża aktualizacja dla Windows Phone 8?27.11.2012 14:05
Marcin Paterek

Windows Phone 8 jest obecny na rynku zaledwie od miesiąca, ale Microsoft ponoć już pracuje nad sporą aktualizacją mobilnego systemu. Zbiór poprawek, kodowo nazwany „Apollo Plus”, ma być udostępniony w I kwartale przyszłego roku.

Za przeciekiem stoi Football4PDA, użytkownik forum xda-developers, który opublikował zdjęcia HTC 8X na kilka tygodni przed oficjalną zapowiedzią. Tym razem twierdzi on, że Apollo Plus nie będzie kolejną „dużą” wersją systemu, ale raczej zbiorem poprawek i dodatkowych opcji, które nie trafiły do premierowej wersji Windows Phone 8. Microsoft rzekomo pracuje nad rozwiązaniem problemów restartujących się smartfonów, zrywanych połączeń Wi-Fi, niezgodności z wieloma samochodowymi zestawami głośnomówiącymi czy niezadowalającej jakości systemu audio. Natomiast wśród nowości wymienia się m.in. możliwość nawiązywania połączeń z wykorzystaniem VPN oraz implementację centrum powiadomień, na którego brak skarży się wiele osób przyzwyczajonych do Androida czy iOS. Microsoft ma również po raz pierwszy testować możliwość wgrywania aktualizacji bez konieczności podłączania smartfona do komputera.

350033887923234753

Szczegółowe informacje o Apollo Plus mają zostać zaprezentowane podczas konferencji Mobile World Congress, która rozpocznie się 25 lutego 2013 r. Niewykluczone, że aktualizacja zbiegnie się w czasie z premierą Windows Phone 7.8, który (o ile nie ukaże się już jutro) ma również pojawić się w I kwartale przyszłego roku.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (33)