T‑Mobile Warsaw Games Week: zagramy na Xboksie One X przed światową premierą

T-Mobile Warsaw Games Week: zagramy na Xboksie One X przed światową premierą

26.09.2017 13:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Premiera Xboksa One X coraz bliżej. Zniecierpliwieni gracze, chcący zobaczyć możliwości konsoli, w tym rozdzielczość 4K powinni wybrać się na T-Mobile Warsaw Games Week / LifeTube Video Fest. Będzie możliwość zagrania w Assassin’s Creed Origins i Forza Motorsport 7 na 3 tygodnie przed światową premierą nowej konsoli Microsoftu.

Nowy Xbox, słusznie określany najpotężniejszą konsolą na świecie, będzie miał premierę 7 listopada. Fani Xboksa, zaciekawieni mocą konsoli posiadacze PlayStation oraz wszyscy inni zainteresowani będą mieli okazję wcześniejszego wypróbowania Xboksa One X. Wystarczy, że wybiorą się na tegoroczną imprezę T-Mobile WGW, która odbędzie się w dniach 13-15 października w EXPO XXI w Warszawie.

Obraz

Podczas T-Mobile WGW będzie można zobaczyć jakość obrazu w 4K oferowanego przez Xboksa One X. Podziwiać będziemy mogli nie tylko gry, ale także odtwarzanie wideo w jakości 4K Ultra HD Blu-ray z wbudowanego odtwarzacza oraz podczas strumieniowania obrazu. Przedstawiona zostanie technologia HDR w grach i filmach wideo oraz dźwięk w standardzie Dolby Atmos.

Obraz

Dla graczy przygotowane dwie nowe gry, która wykorzystują potencjał Xboksa One X. Pierwszą z nich jest najnowsza odsłona Assassin’s Creed zatytułowana Origins. Gra pojawi się w sprzedaży w połowie października i przeniesie nas do starożytnego Egiptu. Drugiej produkcji fanom Xboksa i gier wyścigowych nie musimy przedstawiać. Będzie można zmierzyć się w Forza Motorsport 7.

T-mobile Warsaw Games Week 2016

T-Mobile Warsaw Games Week / LifeTube Video Fest to ponadto długa lista wyczekiwanych gier, w które będzie można zagrać jeszcze przed premierą. Będą to tytuły skierowane na konsole oraz komputery. Warto więc się wybrać, a zachętą niech będą jeszcze zeszłoroczne statystyki – ponad 24 tys. odwiedzających, 7500 stanowisk do grania i 9231 metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej. W tym roku będzie jeszcze lepiej.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)