T-Mobile WGW: Cenega z turniejami i atrakcyjnymi nagrodami [Konkurs]

T-Mobile WGW: Cenega z turniejami i atrakcyjnymi nagrodami [Konkurs]

T-Mobile WGW: Cenega z turniejami i atrakcyjnymi nagrodami [Konkurs]
Jan Mentel
15.10.2017 13:24

Cenega dość mocnym akcentem zaznaczyła swoją obecność na T-Mobile Warsaw Games Week. Przygotowano m.in. turnieje e-sportowe w Tekkena 7, uczestnicy mogą też zapoznać się m.in z grami Lego czy Sonic. Na stoisku spotkamy także gwiazdy takie jak Paweł Małaszyński, Popek Filip Chajzer czy Patryk „ROJO” Rojewski.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Wśród przedpremierowych tytułów, w które można zagrać na stoisku Cenegi, znalazły się m.in. Ancestors: Legacy, Dragon Ball FighterZ, Frostpunk – Monster Hunter World czy Ni No Kuni II. Będą tez znane pozycje takie jak: Śródziemie: Cień Wojny, The Evil Within II, NBA 2K18 oraz Total War WARHAMMER II.

350205578368608193

W Strefie Project Cars 2 zaparkowano prawdziwy model samochodu Porsche Carrera, w który został wbudowany symulator jazdy z systemem double-forece feedback. Do dyspozycji jest też symulator treningowy Ragnar Simulator wykorzystywany przez profesjonalnych kierowców wyścigowych i rajdowych. W sobotę Cenega organizuje zawody wyścigowe, w których do wygrania będzie kierownica gamingowa Thurstmaster. Z kolei w niedziele wygrać można będzie vouchery na szkolenia z zakresu sportowej jazdy.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Dla najmłodszych przygotowano strefę Junior, w której codziennie do końca trwania T-Mobile WGW będzie można wygrać nagrody. W sobotę Paweł Małaszyński wcieli się Star Lorda w grze LEGO Marvel Super Heroes 2, z kolei dzisiaj i w niedzielę do dyspozycji będą youtuberzy. Oprócz tego przez cały czas można wziąć udział Turniej Mistrzów gry LEGO Ninjago Movie.

Konkurs

W związku z obecnością Cenegi na T-Mobile WGW 2017 przygotowaliśmy dla Was konkurs. Do wygrania jest zestaw koszulek z różnych gier i atrakcyjny worek z Sonikiem. Żeby zdobyć taki zestaw, w komentarzu należy napisać co myślicie o polskich lokalizacjach gier. Rozwińcie swoją wypowiedź, jedną z nich nagrodzimy właśnie takim zestawem

350205578368935873

Na Wasze odpowiedzi czekamy do wtorku 17 października do północy. Wyniki konkursu opublikujemy w czwartek 19 października. Pod uwagę brane będą głosy zarejestrowanych czytelników naszego portalu i komentarze pod filmami na YouTubie

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (31)