T-Mobile WGW: Seagate z dyskami do Xboxa i PlayStation [Konkurs]

T-Mobile WGW: Seagate z dyskami do Xboxa i PlayStation [Konkurs]

T-Mobile WGW: Seagate z dyskami do Xboxa i PlayStation [Konkurs]
Jan Mentel
14.10.2017 16:57

Na stanowisku Seagate można zobaczyć m.in dwa konsolowe dyski. Pierwszy z nich do PlayStation posiada 2 TB pojemności, drugi do Xboxa dostępny jest w dwóch wersjach: 2 TB i 4 TB. Jak zapewnia producent, jest to świetne rozwiązanie szczególnie dla tych, którzy często podróżują ze swoimi tytułami w kieszeni.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Dodatkowo w wyznaczonej strefie przygotowano stanowiska do gry w Overwatch. Produkcję Blizzarda można wygrać w również turnieju. Organizator przewiduje rozgrywkę w trybie 1 na 1 lub 3 na 3. Dostępne są także w inne tytuły takie jak Project CARS, Forza Motorsport, Tekken czy FIFA. Każdy, kto weźmie udział w turnieju, ma szansę wygrać dyski do Xboxa oraz PlayStation.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Oczywiście nie mogło zabraknąć znanych osobistości. Na stanowisku Seagate można spotkać m.in. popularnego Ziemniaka czy polską najlepszą drużynę w League of Legends, której koszulki również będą do wygrania. Pulę nagród uzupełniają gadżety związane z marką Seagate oraz innymi producentami .

Konkurs

Ostatni już dzisiaj konkurs, tym razem wspólnie z marką Seagate przygotowaliśmy zabawę, w której do wygrania jest zewnętrzny dysk Seagate 2TB dedykowany konsoli Xbox One. Zadanie jest raczej z tych prostszych. Jaką grę zainstalowałbyś jako pierwszą po wygraniu dysku? Dlaczego? Najciekawszy komentarz nagrodzimy dyskiem w towarzystwie koszulki.

350205577949439937

Na Wasze odpowiedzi czekamy do wtorku 17 października do północy. Wyniki konkursu opublikujemy w czwartek 19 października. Pod uwagę brane będą głosy zarejestrowanych czytelników naszego portalu i komentarze pod filmami na YouTubie.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (62)