T-Mobile WGW: Tracer GAMEZONE prezentuje najnowszy sprzęt [Konkurs]

T-Mobile WGW: Tracer GAMEZONE prezentuje najnowszy sprzęt [Konkurs]

T-Mobile WGW: Tracer GAMEZONE prezentuje najnowszy sprzęt [Konkurs]
Jan Mentel
14.10.2017 16:27, aktualizacja: 16.10.2017 16:13

Będąc na T-Mobile Warsaw Games Week, warto także zajrzeć na stoisko Tracer GAMEZON. Producent peryferii komputerowych prezentuje najnowszy sprzęt. Dodatkowo odwiedzający mogą również wziąć udział w wielu konkursach i turniejach, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Wśród wystawionego sprzętu na stoisku znajdziemy m.in słuchawki Thunder 7.1 i GAMEZONE. Te ostatnie charakteryzują się przede wszystkim podświetleniem LED oraz rewelacyjnym dźwiękiem przestrzennym. Nie mogło także zabraknąć myszek oraz klawiatur. Producent chwali się specyfikacją techniczną gryzonia Oblivion oraz mechanicznej klawiatury Radiant.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Producent zapewnia także stanowiska, na których zagrać można w taktyczną strzelankę Escape from Tarkov. Dodatkowo dla wszystkich chętnych przewidziano takie atrakcje jak turniej w Counter-Strike: Global Offensive oraz League of Legends. Atrakcyjne nagrody przewidziano również dla uczestników licznych konkursów, w których do wygrania jest sprzęt Tracer GAMEZONE i kody do gry Escape from Tarkov.

Konkurs

Kolejne wyzwanie przed Wami. Tym razem nagrodzimy aż 5 szczęśliwców. Nagrody są zacne, pierwsza z nich to zestaw klawiatury mechanicznej z kodem do gry Escape from Tarkov, druga to słuchawki wraz z kodem do gry, kolejne trzy to kody do gry Escape from Tarkov. Pojedynczy kod wart jest 35 Euro! Nagrody cenne to i zdanie nieco bardziej wymagające.

Logotyp Tracer GAMEZONE nawiązuje do znaku ostrzegającego przed skażeniem biologicznym. ZADANIE KONKURSOWE: Wymyśl alternatywną historię dla Tarkova, mając na uwadze, że do rozgrywki trafiła broń biologiczna. Jak zakończy się historia fikcyjnego, rosyjskiego miasta? Pomysł na rozwinięcie fabuły gry opisz w 500-1000 znakach.

350205570567530433

Na Wasze odpowiedzi czekamy do wtorku 17 października do północy. Wyniki konkursu opublikujemy w czwartek 19 października. Pod uwagę brane będą głosy zarejestrowanych czytelników naszego portalu i komentarze pod filmami na YouTubie

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)