AndroidGrySportoweTable Tennis Touch
Table Tennis Touch ikona

Table Tennis Touch3.4.5.72

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Table Tennis Touch to zręcznościówka, w której możemy rozegrać mecz tenisa stołowego (ping-ponga) na ekranie smartfona lub tabletu.

Gra oferuje bardzo proste sterowanie przy wykorzystaniu ekranu dotykowego. Poszczególne zagrywki ukazano w krótkim, lecz treściwym samouczku. Po jego ukończeniu możemy wybrać jeden z wielu dostępnych trybów, a następnie przejść do rozgrywki przeciwko sztucznej inteligencji lub innym graczom. Table Tennis Touch zawiera bowiem nie tylko karierę dla jednego użytkownika, ale także multiplayer oraz dodatkowe wyzwania w formie mini-gier.

Table Tennis Touch oddaje do dyspozycji możliwość zabawy w wielu zróżnicowanych lokacjach ukazanych w pełnym trójwymiarze. We wspomnianym trybie kariery można z czasem odblokować nowe przedmioty, w tym chociażby lepsze rakietki, dzięki którym zwiększymy swoje szanse na wygraną w następnych meczach. Ponadto na zdobycie czekają rozmaite osiągnięcia.

Co ciekawe, Table Tennis Touch posiada tryb offline, więc jeśli chcemy grać jedynie z SI, nie musimy łączyć się z internetem.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentYakuto
Liczba pobrań102
Data aktualizacji10 lut 2023
System operacyjnyAndroid 8.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Table Tennis Touch ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)