Tablety graficzne Wacom w ofercie edukacyjnej

17.09.2012 15:35, aktual.: 17.09.2012 17:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tablety piórkowe Wacoma zyskały uznanie nie tylko w gronie grafików czy projektantów, ale także Ministerstwa Edukacji Narodowej. MEN od kilku już lat poleca te urządzenia jako szkolne pomoce dydaktyczne, dzięki którym uczniom łatwiej jest wykonywać ilustracje do zadań, rysować na komputerze, tworzyć prezentacje itp.

Obraz

Wrzesień jest doskonałym momentem, żeby rozejrzeć się za nowymi pomocami szkolnymi, w tym i za sprzętem elektronicznym, więc Wacom przygotował specjalnie na tę okazję ofertę edukacyjną. Po obniżonych cenach tablety w sklepie sklep.wacom.pl mogą kupić instytucje edukacyjne (przedszkola, oddziały przedszkolne, szkoły podstawowe, gimnazja, zasadnicze szkoły zawodowe, licea, technika, szkoły policealne i uczelnie wyższe) oraz uczniowie, studenci i nauczyciele. Do skorzystania ze zniżki uprawnia legitymacja szkolna, legitymacja studencka, legitymacja nauczycielska lub stosowne zaświadczenie, którego zdjęcie lub skan należy przesłać pocztą elektroniczną na adres sklepu.

Wrzesień to dobra okazja nie tylko do kupienia po promocyjnej cenie jednego z produktów Wacoma, który może okazać się przydatny nawet przy robieniu notatek, ale też nowego laptopa, tabletu czy oprogramowania. Warto więc porozglądać się za promocjami dla uczniów i studentów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)