TAC Pro One: pierwsza mysz i klawiatura do Xboksa już w przedsprzedaży

TAC Pro One: pierwsza mysz i klawiatura do Xboksa już w przedsprzedaży

23.10.2017 15:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jedną z najciekawszych funkcji, która niebawem trafi do Xboksa One, będzie obsługa… myszy i klawiatury. Tak, podczas grania będzie można zrezygnować z pada i wybrać metodę sterowania bliższą komputerom PC. Właśnie pojawił się pierwszy zestaw, składający się z myszy i keypada, który dedykowany jest konsoli Microsoftu i oczywiście jest oficjalnie licencjonowany przez firmę z Redmond.

HORI TAC Pro One nie zawiera typowej klawiatury. Nie wykorzystamy go do chociażby pisania, a to ze względu na brak odpowiednich klawiszy. Otrzymujemy bowiem keypad z wydzielonymi klawiszami, które dedykowane są wyłącznie grom. Oprócz samych klawiszy, użytkownik może korzystać z zamontowanego analoga lewej gałki. Za prawy „grzybek” posłuży już mysz.

Obraz

Keypad składa się z 20 podświetlanych, mechanicznych klawiszy. Został on również wyposażony w wygodną podpórkę na rękę, która powinna przydać się podczas dłuższych sesji z konsolą. Z pewnością wygląda on profesjonalnie, ale czy sprawdzi się jako zamiennik pada, przekonany się dopiero gdy będziemy mogli podłączyć go do konsoli.

Mysz posiada dedykowane przyciski, które pozwalają ustawić czułość i precyzję. Maksymalna wartość jednak nie zadowoli bardziej zaawansowanych graczy. DPI na poziomie 3200 może okazać się niewystarczające.

Obraz

Co ciekawe, zestaw można już zamawiać w cenie 149,99 dolarów. Sprzedaż w sklepach ruszy 30 października. Oczywiście odpowiedniej funkcji jeszcze nie ma w Xboksie, ale HORI TAC Pro One współpracuje także z komputerami działającymi pod kontrolą Windows 10.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)