Tak wygląda Moto G5 – Lenovo nie dołącza do wyścigu na najwęższe ramki

Tak wygląda Moto G5 – Lenovo nie dołącza do wyścigu na najwęższe ramki21.02.2017 15:48
Tak wygląda Moto G5 – Lenovo nie dołącza do wyścigu na najwęższe ramki

Już w przyszłym tygodniu w Barcelonie rozpoczyna się tegoroczna odsłona Mobile World Congress. Jak zwykle przy takich okazjach mamy zatem do czynienia z licznymi wyciekami, które dają przedsmak tego, co zobaczymy już oficjalnie za kilka dni. Dzięki temu wiemy już w zasadzie wszystko o nachodzącej Moto G5.

fot. dudurochatech.com via androidcenteral.com
fot. dudurochatech.com via androidcenteral.com

Urządzenia z logo Motoroli na obudowie cieszą się w Polsce stałym zainteresowaniem. Nie tylko ze względu na sentyment do samej marki i producenta, ale także na dość przystępne ceny oraz brak producenckiej nakładki na Androida. Dostępne już wcześniej były grafiki prasowe G5, jednak teraz, dzięki opublikowanym w brazylijskim serwisie Dudu Rocha zdjęciom, możemy zobaczyć, jak faktycznie będzie się prezentować nowa Moto.

Urządzenie zostanie wyposażone w wyświetlacz FullHD o wielkości 5 cali. Specyfikacja Moto G5 znana była już wcześniej: procesor to ośmiordzeniowy Snapdragon 430 taktowany do 1,4 GHz, wielkość RAM-u to 2 GB, zaś pamięci wewnętrznej to 32 GB z możliwością rozszerzenia jej za pomocą kart pamięci. Moto obsłuży dwie karty SIM, a rozdzielczość kamer to 13 i 5 MP. Na Moto G5 preinstalowany będzie Android 7.0.

fot. dudurochatech.com via androidcenteral.com
fot. dudurochatech.com via androidcenteral.com

Jeżeli zaś chodzi o same zdjęcia urządzenia, to wygląd Motoroli trudno uznać za porywający, można nawet zaryzykować stwierdzenie, że szerokie ramki i dość gruba obudowa kojarzą się z konstrukcjami sprzed dwóch czy trzech lat. Zmieniony został kształt czytnika linii papilarnych, jednak dziś wiodących producentów bardziej interesuje, w jaki sposób w ogóle pozbyć się tego elementu z przedniego panelu. Lenovo w przypadku smartfonów Moto idzie zatem konsekwentnie własną drogą.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)