Tańsza pizza: BLIK zapewnia 10% zniżki na PizzaPortal.pl #prasówka

Tańsza pizza: BLIK zapewnia 10% zniżki na PizzaPortal.pl #prasówka

Tańsza pizza: BLIK zapewnia 10% zniżki na PizzaPortal.pl #prasówka
02.11.2016 17:56

Rozpoczęła się wspólna promocja Polskiego Standardu Płatności i PizzaPortal.pl. Klienci PizzaPortal.pl, którzy zamówią jedzenie i zapłacą za nie BLIKIEM otrzymają 10% zniżki. Akcja potrwa do 30 listopada 2016 r.

PizzaPortal.pl to jedna z największych tego typu platform na rynku. Za jej pośrednictwem w łatwy sposób możemy zamawiać posiłki z setek barów i restauracji oferujących potrawy z całego świata. Teraz dodatkowo, jeżeli korzystamy z BLIKA, płacimy za swoje zamówienia 10% taniej. Rabat naliczany jest po wybraniu BLIKA jako formy płatności na stronie pizzaportal.pl.

Cieszymy się z nawiązania współpracy z PizzaPortal.pl Dzięki temu kolejna grupa użytkowników może realizować transakcje za pomocą naszego systemu w wygodny, szybki i bezpieczny sposób. BLIK zmienia dotychczasowe podejście do płatności - system pozwala na realizację transakcji niemal w każdym miejscu i o każdej porze - mówi Anna Nowacka, Dyrektor Marketingu w Polskim Standardzie Płatności.

Chcąc skorzystać z promocji, na stronie pizzaportal.pl wybieramy płatność BLIK. Bez podawania danych do karty i przekierowań na strony serwisów bankowych w wyznaczonym polu wpisujemy kod BLIK, wygenerowany w aplikacji mobilnej banku. Koszyk zostaje automatycznie pomniejszony o wartość rabatu. Potem zostaje już tylko potwierdzenie transakcji w aplikacji banku. To najszybszy, najwygodniejszy i najbezpieczniejszy sposób realizacji transakcji online.

Więcej informacji na temat promocji w regulaminie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)