Tapatalk dla Androida teraz z lepszym wsparciem tabletów

Tapatalk dla Androida teraz z lepszym wsparciem tabletów

Tapatalk dla Androida teraz z lepszym wsparciem tabletów
Redakcja
06.01.2014 17:09

Pomimo wciąż rosnącej popularności serwisów społecznościowych i odpływu do nich naprawdę ogromnej ilości użytkowników wciąż można dyskutować z innymi ludźmi na wiele sposobów. Jednym z nich są fora dyskusyjne, które już od lat pozwalają na więcej. Dzięki boomowi mobilnemu zyskały i one, nie tylko ze względu na to, że pojawiły się zupełnie nowe tematy, ale także aplikacje do ich obsługi. Chyba najbardziej znaną jest Tapatalk. Po jego zainstalowaniu użytkownicy telefonów i tabletów mogą korzystać z forum w bardzo szybki i wygodny sposób, bez trudów używania przeglądarki. Nowa wersja przynosi naprawdę spore zmiany, głównie dla posiadaczy tabletów. Od teraz aplikacja wspiera je znacznie lepiej.

Obraz

Klient forów pozwala na wyszukiwanie ich z publicznego katalogu, oraz logowanie się na nich. Tapatalk umożliwia tworzenie i edycję tematów oraz odpowiedzi, a także przeglądanie działów, tematów, profili użytkowników. W ramach opcji wyszukiwania możliwe jest przeglądanie postów nieprzeczytanych, oraz działów i tematów subskrybowanych. Problemu nie stanowi wyszukanie dyskusji, w których użytkownik samodzielnie brał udział, a także obsługa podsystemu prywatnych wiadomości. Moderatorzy dysponują dodatkowo akcjami moderatorskimi. Globalnie dostępne są wyświetlanie użytkowników online, a także pobieranie załączników oraz avatarów.

Aplikacja obsługuje ponadto powiadomienia natychmiastowe typu push o nowych postach w subskrybowanych tematach oraz nowych prywatnych wiadomościach. Użytkownik może zmienić rozmiar czcionki, przełączyć aplikację na tryb ciemny, wybrać własny podpis do wiadomości, oraz określić jak wiele postów powinno być wyświetlane na jednej stronie. Nowa wersja to także zakładka pozwalająca na szybkie śledzenie nowości, możliwość oglądania podglądu obrazków, a także zupełne ich zablokowanie w wypadku połączenia komórkowego. Tradycyjnie producent chwali się poprawkami błędów i zwiększeniem wydajności. Niestety, rozbudowana wersja Pro zawierająca teraz lepsze wsparcie dla tabletów jest płatna. Aplikację znajdziecie w bazie programów naszego serwisu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)