Targi E3: najciekawsze gry EA, Bethesdy i nowy Assassin’s Creed

Targi E3: najciekawsze gry EA, Bethesdy i nowy Assassin’s Creed

Targi E3: najciekawsze gry EA, Bethesdy i nowy Assassin’s Creed
12.06.2017 18:56, aktualizacja: 12.06.2017 20:05

Część konferencji na tegorocznych targach E3 mamy już za sobą. Z pewnością największą sprzętową premierą jest Xbox One X, który fanów konsol Microsoftu, ucieszył nie tylko wydajnością, ale również zapowiedzią większego nacisku na gry na wyłączność. Targi to oczywiście również zapowiedzi i premiery gier, wybraliśmy te najważniejsze.

Zacznijmy od premier Electronic Arts, firmy niezbyt lubianej przez graczy ze względu na przyjętą politykę, ale mającej w swoim portfolio wiele świetnych produkcji, których kontynuacje niebawem pojawią się na sklepowych półkach i na platformie Origin. Na konferencji nie mogło zabraknąć nowych odsłon gier sportowych, przynoszących co najwyżej niewielką ewolucję i głównie odświeżone składy drużyn. W związku z tym zajmiemy się innymi produkcja EA.

Star Wars Battlefront II: Official Gameplay Trailer

Z pewnością fani Gwiezdnych Wojen czekali na prezentację Star Wars: Battlefront II, kontynuacji mającej być jeszcze lepszą i dającą wyczekiwany tryb fabularny. Nadal najważniejsze będą pojedynki w Sieci, ale otrzymamy podobno dobrą fabułę. Całość zostanie ubrana w atrakcyjną grafikę, szczegółowe zaprojektowane otoczenie i modele postaci i pojazdów. Premiera jeszcze w tym roku, 17 listopada.

EA przedstawiło nową markę BioWare, grę zatytułowaną Anthem. Do jednego worka wrzucono Mass Effect, Titanfall i film Avatar w reżyserii Jamesa Camerona. Jednakże na zobaczenie gry w akcji i poznanie szczegółów musieliśmy poczekać do konferencji Microsoftu. Anthem będzie RPG akcji osadzonym w przyszłości. Wcielamy się w grupę najemników, którzy trafią na planetę kojarzącą się z tą z Avatara. Będziemy mogli w chodzić w interakcję z fauną.

Anthem Official Gameplay Reveal (2017)

Rozgrywka przypomina walki z trzecioosobowych strzelanek. Oprócz zestawu futurystyczny broni, w pojedynkach będziemy mogli korzystać z pancerzy wspomagających, które mają być podzielone na kilka klas, będziemy mogli je modyfikować. W Anthem ważnym elementem będzie rozgrywka sieciowa. Wykorzystany zostanie silnik Frostbite, będący zapowiedzią efektownej oprawy graficznej. Tytuł najpewniej ukaże się na PlayStation, Xboksie i PC.

Zostańmy jeszcze na chwilę przy prezentacji Microsoftu. Mogliśmy na niej zobaczyć nową odsłonę Assassin’s Creed. Ubisoft nie czekał więc na własną konferencję. Potwierdzone zostały wcześniejsze plotki. Tym razem trafimy do starożytnego Egiptu, pojawi się kilka nowych elementów, a głównym protagonistą będzie Ba Yek. Dawno żadna część AC nie miała tak pozytywnego odbioru, bardzo możliwe, że w końcu dostaniemy naprawdę dobrego Asasyna.

Assassin's Creed Origins: E3 2017 Official World Premiere Gameplay Trailer [4K] | Ubisoft [NA]

A Way Out będzie przygodową produkcją nastawioną na grę w kooperacji z innym graczem. Naszym celem będzie wydostanie się z więzienia, a potem przeżycie na wolności. Ważna będzie współpraca z drugą osobą, , oponentów mamy eliminować walką wręcz i podczas strzelanin. Wyzwaniem mają być ucieczki samochodem. Premiera w następnym roku, czekamy.

A Way Out Official Gameplay Trailer

Po zakończeniu konferencji Bethesdy wiadomo, że twórcy Skyrima i Fallouta 4, stawiają na wirtualną rzeczywistość. Przeniesiony do niej zostanie Fallout 4 oraz Doom, a po przygotowanych materiałach wideo wnioskujemy, że zabawa w VR będzie wyjątkowo wciągająca.

DOOM VFR – E3 2017 Reveal Trailer

Z nowości mogliśmy zobaczyć Wolfenstein II: The New Colossus, kontynuacje udanej gry, będącej powrotem marki Wolfenstein. Blazkowicz powraca i tym razem zmierzy się z nazistami na terenie Stanów Zjednoczonych, będących pod niemiecką okupacją. Jako członek ruchu oporu będziemy musieli zmierzyć się z Frau Engel.

Wolfenstein II: The New Colossus – E3 2017 Full Reveal Trailer (PEGI)

Twórcy obiecują zróżnicowane bronie, w tym siekiery czy bronie laserowe. Premiera 27 października 2017 roku na PC, Xboksie i PS.

The Evil Within 2 – Official E3 Announce Trailer (PEGI)

Kolejną grą wartą uwagi jest The Evil Within 2, kontynuacja gry należącej do popularnego ostatnio gatunku survival horror. Wcielimy się w detektywa Sebastiana Castellanos znanego z pierwszej odsłony gry. W celu ocalenia swojej córki będzie on musiał udać się do miasteczka Union, tylko pozornie spokojnego. Przyjdzie nam walczyć z różnymi potworami, momentami zbyt silnymi, więc będziemy musieli unikać wybranych konfrontacji. Gra na sklepowe półki ma trafić 13 października 2017 roku.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (33)