AndroidNarzędziaInne narzędziaTasker
Tasker ikona

Tasker6.2.22

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Tasker to niezwykle rozbudowany program do zautomatyzowania różnych zadań wykonywanych na systemie Android na podstawie lokacji, czasu, lub innych zmiennych. Dzięki niemu możliwe jest między innymi zaoszczędzenie baterii, samoczynne wyłączenie lub włączenie dźwięku w odpowiednich warunkach lub kontrola telefonu za pomocą tagów NFC.

Aplikacja bazuje na profilach, które można stworzyć lub pobrać samodzielnie ze strony Wiki twórców programu. Na chwilę obecną dostępnych jest ok. 100 wstępnie zdefiniowanych profili od prostego uruchomienia odtwarzacza muzyki, gdy podłączane są słuchawki aż po uruchomienie WiFi w określonych okolicznościach lokalizacyjnych. Tasker podzielony jest na trzy główne zakładki: profile, w której tworzy się schematy wydarzeń, tasks, gdzie definiuje się zadania i scenes, gdzie można konfigurować własne powiadomienia i wybierać aplikacje.

Tasker daje wręcz nieograniczone możliwości konfiguracyjne, jednak nie jest to program łatwy w obsłudze i wymaga trochę doświadczenia przy tworzeniu profili. Sprawy nie ułatwia również brak polskiej wersji językowej. Na szczęście różne fora internetowe, takie jak XDA, są kopalnią wiedzy na temat programu. W dyskusjach nie brak odnośników do bardzo ciekawych profili, które można zaimportować do aplikacji.

Tasker jest dostępny odpłatnie w Sklepie Google Play. Istnieje również możliwość wypróbowania programu poprzez pobranie 7-dniowej wersji testowej ze strony producentów.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań2 913
Data aktualizacji9 sty 2024
Rozmiar pliku2.00 MB
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaTestowa (trial)
Tasker ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)