Techniki hakerskie użyteczne dla administratora IT

Techniki hakerskie użyteczne dla administratora IT

Grzegorz Niemirowski
21.01.2010 23:00, aktualizacja: 22.01.2010 11:18

1 lutego o godzinie 20:00 portal Virtual Study organizuje sesję Pauli Januszkiewicz (MVP: Enterprise Security) - Techniki hakerskie użyteczne dla administratora IT. Będzie to sesja dostępna online za pomocą bezpłatnego klienta Microsoft Live Meeting.

Każdy z nas słyszał o hakerach. Doskonale wiadomo, że ich praca różni się od zadań administratora, jednak wiele technik używanych przez hakerów może być z powodzeniem wykorzystywanych przez administratorów w codziennej pracy. Z tej sesji dowiemy się jak naszą infrastrukturę postrzegają hakerzy, jakich metod używają i dzięki temu jak się przed nimi bronić. Gorąco zachęcamy do udziału na żywo! Jakość sesji jest zdecydowanie lepsza niż nagrania; nieoceniona jest także możliwość zadawania pytań w trakcie i po prezentacji. Przewidziane są również nagrody do rozlosowania wśród uczestników. Sesja miała swoją premierę na TechEd 2009 w Berlinie i cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, że na ponad trzystuosobowej sali zabrakło miejsca dla wszystkich chętnych i organizatorzy zadecydowali o jej dodatkowym powtórzeniu w ostatnim dniu konferencji.

Po sesji planowana jest debata na poniższe tematy: - Czy Administrator powinien mieć pojęcie o bezpieczeństwie? - Social Networking – dlaczego udostępniamy swoją tożsamość w sieci i co się z tym wiąże?

Udział w sesji wymaga wcześniejsze rejestracji i jest darmowy. Ilość miejsc jest ograniczona.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (38)