Teddy Floppy Ear: The Race ikona

Teddy Floppy Ear: The Race

AndroidGryWyścigiTeddy Floppy Ear: The Race
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Teddy Floppy Ear: The Race to gra wyścigowa na smartfony i tablety z systemem Android, która powinna przypaść do gustu nie tylko dorosłym, ale też dzieciom. Wszystko dzięki pomysłowi na rozgrywkę i postaciom, w które będziemy mogli się wcielić.

W grze trafiamy do krainy o nazwie Zwierzątkowo. Będziemy tam brali udział w wyścigach gokartów, a do dyspozycji będziemy mieli pięć torów, na których będziemy ścigać się zarówno w scenerii nocnej, jak też w dzień. W miarę postępów w grze będziemy zdobywali kolejne punkty, które pozwolą nam usprawnić nasz pojazd wyścigowy. Dzięki temu będzie on coraz szybszy i łatwiejszy w sterowaniu. Auta dostępne w grze nawiązują do znanych z polskiej historii samochodów, a postacie, a wraz z postępami w grze będziemy mogli odblokować nowe wozy, np. traktor.

W grze Teddy Floppy Ear: The Race możemy rywalizować w pięciu trybach: szybki pojedynek, czasówka (wyścig na czas, w którym musimy gonić nasze najlepsze wyniki), Collector's Slalom (tryb do nauki jazdy, w którym możemy odkrywać np. skróty na poszczególnych trasach i uczyć się ich zakamarków), sezon (wszystkie trasy i wyścigi, walka o najlepsze miejsce w końcowej klasyfikacji) oraz Floppy Cup (pojedynki z poszczególnymi graczami, aż do wyłonienia ostatecznego zwycięzcy). Postaci, które będą kierowały naszymi wozami rajdowymi, wyglądem przypominają te z kreskówek, co nadaje grze specyficznego, wesołego klimatu.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań74
Data aktualizacji2 lut 2016
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Teddy Floppy Ear: The Race ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)